M1 Air için geniş ekran monitör önerisi

msonen

Kilopat
Daha fazla  
Bence bu alacağın işini hayli görecektir. Ben de Sanat Yönetmeniyim ve bunu kullanıyorum. 2100'e geçen Şubat'ta almıştım. Genel olarak Viewsonic hiç fena bir marka değilmiş. Önceden daha ön yargılıydım.

Bu da hiç fena değil ama VA panel olması IPS'e karşı puan kaybettiriyor :)

@msonen Ekran gerçekten işini yapmayacak kadar küçük geliyor mu? Bilgisayar programcılığı okuyorum, bilgisayarı da yenileyeceğim ve son bir kaç aydır aklımda Air fikri var. Fakat korktuğum bir nokta 24 inç kullanırken bile 2. monitörü ararken 13 inç de elim kolum bağlanır mı? Yine monitörü kullanmaya devam edicem hatta peşinden 2. bir monitör alacağım fakat yine sabit bir yerde çalışmak zorunda kalacaksam air yerine masaüstü alırım. Fikirlerini merak ediyorum.

@msonen ekran gerçekten işini yapmayacak kadar küçük geliyor mu? Bilgisayar programcılığı okuyorum, bilgisayarı da yenileyeceğim ve son birkaç aydır aklımda Air fikri var. Fakat korktuğum bir nokta 24 inç kullanırken bile 2. monitörü ararken 13 inç de elim kolum bağlanır mı? Yine monitörü kullanmaya devam edeceğim hatta peşinden 2. bir monitör alacağım fakat yine sabit bir yerde çalışmak zorunda kalacaksam Air yerine masaüstü alırım. Fikirlerini merak ediyorum.

Kendi ekranında bir sıkıntım yok. Fakat FHD bir monitor yeterli gelmiyor bana yatayda daha fazla alan arıyorum. Birkaç pencere vs aynı anda görmek için. Dışarıda kendi ekranında çalışacağımda ise yakın mesafede olduğum için pek sorun teşkil etmiyor ekranın küçüklüğü. 24 inç yanında bir stand ile kendi ekranını da kullanırsan gayet yeterli olacaktır.

Yazılımcılar için dikey genişlik daha iyi değil mi? mateview - Google Alışveriş bütçe artar ise 3-2 oranında monitör tercih edilebilir.
7.5 k mış zaten :)

Sağ ol hocam bunu da değerlendireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı