MacBook Air M1 için monitör önerisi

Carrie

Hectopat
Merhaba. MacBook Air M1 2020 için monitör almayı düşünüyorum. Şu monitör için ne düşünüyorsunuz? Herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Fazla bir bütçem yok. Ne tür bir dönüştürücü almam gerekiyor? Teşekkür ederim şimdiden.

Hocam 2K dan aşağı bir monitör önermem çünkü gerçekten çok fark yaratıyor 1080P ile bende 2015 Macbook pro var 1080 ve 2k yı aynı anda takıyorum çok fark ediyor.

Eğer bütçe 2-3 bin TL ise; bu fiyata alınabilecek monitörler sizi kurtarmaz. Ya bütçeyi artırmanızı öneririm ya da laptop ekranından bir süre devam edin.

Son düzenleme:
Eğer bütçe 2-3 bin TL ise; bu fiyata alınabilecek monitörler sizi kurtarmaz. Ya bütçeyi artırmanızı öneririm ya da laptop ekranından bir süre devam edin.
İç ekranım kırık. Bir kısmı çalışıyor fakat gerçekten sinir bozucu. Bütçe tam olarak 2k.

2k.

Hocam 2K dan aşağı bir monitör önermem çünkü gerçekten çok fark yaratıyor 1080P ile bende 2015 Macbook pro var 1080 ve 2k yı aynı anda takıyorum çok fark ediyor.
Hocam şu anda o bütçelere çıkacak durumda değilim. İç ekranım kırık, bir kısmı çalışıyor fakat aşırı rahatsız edici. İç ekran tamiri de

Son düzenleme:

Sizin attığınız en alınabilir olan.

Bu kablo da işinizi görür.

Sizin attığınız en alınabilir olan.

Bu kablo da işinizi görür.
Şu tarz bir hub almak bir problem yaratır mı? Aynı zamanda ihtiyaç olduğunda USB falan da takmak için.

Şu tarz bir hub almak bir problem yaratır mı? Aynı zamanda ihtiyaç olduğunda USB falan da takmak için.
İş görür.

Geri
Yukarı