M1 Air vs ASUS TUF FX506LI HN085T

Kullanım amacınız ne olacak. Biraz detay verseniz daha doğru yardımcı oluruz.

Oyun oynamayı düşünmüyorsanız Mac.

Direk böyle bir seçim olamaz, Windows'un oyun dışında iyi yaptığı birçok şey mevcut.

Oyun oynamayı düşünmüyorsanız mac

Direk böyle bir seçim olamaz, Windows'un oyun dışında iyi yaptığı birçok şey mevcut.
Kullanım amacım %90 iş, %10 oyun olacak.
Mümkün mertebe şarjının uzun gitmesi benim için iyi olur. Ayrıca ömür olarak da bilgisayarın uzun süre gitmesi iyi olur

Windows'un oyun dışında yaptıklarını Mac zaten yapıyor ondan dolayı sadece oyun ile sınırladım.

Windows'un oyun dışında yaptıklarını Mac zaten yapıyor ondan dolayı sadece oyun ile sınırladım.

Maksat bir işi yapabilmek değil, daha iyi yapması.

Kullanım amacım %90 iş, %10 oyun olacak.
Mümkün mertebe şarjının uzun gitmesi benim için iyi olur. Ayrıca ömür olarak da bilgisayarın uzun süre gitmesi iyi olur.

Nasıl bir iş modeli yapacaksınız?

Maksat bir işi yapabilmek değil, daha iyi yapması.

Nasıl bir iş modeli yapacaksınız?

Browser işim için yetiyor.
Açıkçası benim merak ettiğim karşılaştırma daha çok üstün kötü yapılan bir kaşılaştırma, yani nasıl desem örneğin 2 kişi bu bilgisayarları takas etse kim daha karlı çıkmış olur gibi.

Browser işim için yetiyor.
Açıkçası benim merak ettiğim karşılaştırma daha çok üstün kötü yapılan bir kaşılaştırma, yani nasıl desem örneğin 2 kişi bu bilgisayarları takas etse kim daha karlı çıkmış olur gibi.

M1 alan sizin iş modelinizde karlı çıkar fakat yazdığınız ASUS TUF eski ve m1'e göre çok daha ucuz. Browser işinizi görüyor ve pil performansı istiyorsanız M1 sizin için biçilmiş kaftan.

Yeni konular

Geri
Yukarı