M1 işlemcili MacBook Air'e Windows kuruluyor mu?

Tonyy

Zeptopat
Daha fazla  
Apple MacBook Air almak istiyorum. M1 işlemcili muhasebe programlarıyla uyumlu olmadığını öğrendim. Intel versiyonlarında Windows'a geçiş olduğunu biliyorum fakat M1 olmadığını duydum. Sanal disk ile oluyor mu oluyorsa performansı nasıldır? Şimdiden teşekkürler...

İşletim sistemi için almıyorsanız zaten bir mantığı yok ki bu bilgisayarı almanızın. Şu an M1 Air kullanıyorum. Oyun oynamıyorsanız alabileceğiniz en iyi Ultrabook.

Apple MacBook Air almak istiyorum. M1 işlemcili muhasebe programlarıyla uyumlu olmadığını öğrendim. Intel versiyonlarında Windows'a geçiş olduğunu biliyorum fakat M1 olmadığını duydum. Sanal disk ile oluyor mu oluyorsa performansı nasıldır? Şimdiden teşekkürler...

Windows kullanacaksanız başka bir cihaz önerelim.

İşletim sistemi için almıyorsanız zaten bir mantığı yok ki bu bilgisayarı almanızın. Şu an M1 Air kullanıyorum. Oyun oynamıyorsanız alabileceğiniz en iyi Ultrabook.

Hayır zaten macOS sevdiğim için kendimde bir iPhone kullanıcısı olduğum için istiyorum sadece muhasebe programları için Windows'u düşünüyorum birkaç program çalıştıramadığı için Windows bir bilgisayar almak istemiyorum sorun uyumlu olup olmaması yani.

M1, Bootcamp desteklemiyor deniyor.
O programları Wine ile bir deneyin. Çalışıyorsa Windows'ta gerek yok.
Çalışmazsa Parallel Desktop emülatörü alıp sanal olarak Windows kullanabilirsiniz.

Parallels Desktop gereksiz pahalı 1500 lira kadar bir fiyatı var. Ve Wine ile de her uygulama düzgün çalışmıyor. İlla da o programları kullanacağım ve macOS istiyorum diyorsanız Intel işlemcili almanız daha mantıklı olur.

Parrallels tek bir keremi ödeniyor bu ücret aylık mı yıllık mı acaba?
Intel işlemcide bana şu an daha mantıklı geliyor ama eğer tek ödemeyse olabilir diye düşünüyorum.

Home sürümü yıllık 79,99 Euro. Ve 99,99 Euro'ya tek ücretle ömürlük alınabiliyor.
Geliştiricilerden ise daha fazla ve yıllık alıyorlar.
Diğer sürümlere şuradan bakabilirsiniz:

Son düzenleme:

Geri
Yukarı