M1 Mac mini alınır mı?

Asyneum

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Web arayüz tasarımcısıyım. Çoğunlukla Photoshop kullanmaktayım. Photoshop, Adobe xd, figma gibi tasarım araçlarını kullanma amaçlı bir sistem istiyorum. Ryzen 5 5600X, RTX 2090 ve 32 GB 3200MHz RAM'dan oluşan bir Gaming sistemim var. Fakat bu programları yeterince akıcı şekilde kullanamıyorum. Bu işi profesyonel şekilde yapma yolunda ilerliyorum.

M1 Mac mini, 16 GB RAM'li halini en ucuz nereden alabilirim acaba? Bana bu konuda tavsiyelerinizi sunabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mac Mini'yi aslında temiz olarak ikinci el kovalayabilirsiniz. MacBook gibi, sonradan satmak isteyenler olabiliyor. Gerek macOS'e alışamayıp satmak isteyen olsun gerek de beğenmeyen bir sürü Windows kullanıcısı mevcuttur. Bunun yanında PT gibi yetkili satış noktalarına da göz atabilirsiniz.

Az önce PT'de 16,899₺'ye 1TB 16 GB RAM modeli mevcut olduğunu gördüm.

PT üzerinden alabilirsiniz.

İşleriniz için yardımcı olur, istediğin şeyler için tavsiyem kesinlikle 16GB olan modeli.

hocam mac mini yerine macbook air almak daha mantıklı değil mi? hem taşınabilir hem monitör olmasa bile kullanılabilir.
Merhaba,

Web arayüz tasarımcısıyım. Çoğunlukla Photoshop kullanmaktayım. Photoshop, Adobe xd, figma gibi tasarım araçlarını kullanma amaçlı bir sistem istiyorum. Ryzen 5 5600X, RTX 2090 ve 32 GB 3200MHz RAM'dan oluşan bir Gaming sistemim var. Fakat bu programları yeterince akıcı şekilde kullanamıyorum. Bu işi profesyonel şekilde yapma yolunda ilerliyorum.

M1 Mac mini, 16 GB RAM'li halini en ucuz nereden alabilirim acaba? Bana bu konuda tavsiyelerinizi sunabilir misiniz?

Masaustunde calismayi seviyor, laptop konforunu aramiyorsaniz, su an icin maddi olarak daha uygun olur mac mini ve m1 yeterince guzel bir performans verir tabii ama oncelikle youtube uzerinde biraz benchmark izlemenizi oneririm sonra bosuna para vermis olmayin.

Hocam Mac mini yerine Macbook Air almak daha mantıklı değil mi? hem taşınabilir hem monitör olmasa bile kullanılabilir.
Eğer taşınabilirlik özelliğine ihtiyacın yoksa Mac mini çok daha mantıklı oluyor. Fiyatı da makul oluyor şu ana göre.

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Taşınabirlik özelliğine ihtiyacım yok, ev ortamında çalışmayı seviyorum. 16 GB modelini alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı