M1 Mac mini için monitör tavsiyesi

Quantum9

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Beşiktaş / İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İşletme Yönetimi
Öğrenci indirimi ile M1 Mac mini ve yanında hediye AirPods olan kampanyadan faydalandım.
Kompakt oluşu ve verdiği performans gayet ilgili çekti incelemelerde. Günlük kullanım, ofis işleri, bazı çizelge ve grafik takipleri ve eğitim ve ders için kullanılacak.
Fakat moniter seçiminde çok kararsız kaldım.
Oyun oynanmayacağı için yüksek Hz veya 1 ms gibi gecikme değerlerine sahip bir monitör yerine, canlı renkler veren görüntü kalitesi ve renk doygunluğu yüksek bir monitör almaya karar verdim.
Tüm tavsiyelere açığım.

Öğrenci indirimi ile M1 Mac mini ve yanında hediye AirPods olan kampanyadan faydalandım.
Kompakt oluşu ve verdiği performans gayet ilgili çekti incelemelerde. Günlük kullanım, ofis işleri, bazı çizelge ve grafik takipleri ve eğitim ve ders için kullanılacak.
Fakat moniter seçiminde çok kararsız kaldım.
Oyun oynanmayacağı için yüksek Hz veya 1 ms gibi gecikme değerlerine sahip bir monitör yerine, canlı renkler veren görüntü kalitesi ve renk doygunluğu yüksek bir monitör almaya karar verdim.
Tüm tavsiyelere açığım.
Bütçe ?

Birebir dediğiniz işlemler için kullanmaktayım, çok memnun kaldım. Fiyat performans oranın iyi olduğunu düşünüyorum.
masanız büyük değil ise 27 inç e alışmak biraz zaman alabiliyor. Aynı monitörün 242inç i de var. Zamanla alışınca 27'ye şuan rahatlıkla kullanmaktayım..

Ben bunları öneriyorum bütçeniz çıkarsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı