M1 MacBook Air Çiziği Nasıl Giderilir?

Yosemite Sam

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Amasya Geydoğan
Daha fazla  
Çok garip bir şekilde ekrana flash tutmam sonucu çiziği fark ettim. Gözlük silme mendili ve mikrofiber bez kullanıyorum. Çizik nasıl meydana geldi anlamıyorum. Bunu geçirmenin bir yolu var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diş macununa, yumuşak bir diş fırçasına ve yumuşak bir beze ihtiyacınız var. Diş fırçasını kullanarak diş macununu yavaşça açın ve ardından ekranı yumuşak bir bezle parlatın. Ama benim size önerim garantiye götürmeniz.

Aldım hemen zaten teşekkürler. Görüntüye bir zararı yok ama orada olduğunu bilmek can sıkıcı.
Ekran tam olarak cam değil sanırım. Benim cihazda çok çabuk çizildi ayrıca parmak izi veya tozları temizlemek eziyet. Buna karşılık güzel bir görüntü geliyor.

Yapacak bir şey yok. Ekranlar zaman geçtikçe kılcal olarak çizilmeye mahkûm. Ovalayınca geçiyor mu? Benim ekranında da bazen çiziğe benzer izler oluyor ama ovalayınca geçiyor.

Yapacak bir şey yok. Ekranlar zaman geçtikçe kılcal olarak çizilmeye mahkûm. Ovalayınca geçiyor mu? Benim ekranında da bazen çiziğe benzer izler oluyor ama ovalayınca geçiyor.
Yok gerçekten çizik. Hassas ekranı çok. Fabrika çıkışlı bir koruyucu taksalar harika olacak.

Geri
Yukarı