Monterey M1 Mac'lerde Bootcamp nasıl açılır?

RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
256GB Apple Fabric SSD
Ekran kartı
Apple M1
Anakart
Apple Fabric
İşlemci
Apple M1
M1 Mac'lerde Bootcamp nasıl açılır? Sorusunu yanıtlamak istiyorum. Öncelikle spotlight aramasına Bootcamp yardımcısı yazıyoruz. Sonra üzerine tıklayarak açıyoruz ama hata veriyor çok normal şimdi Dock'ta Bootcamp simgesine sağ tıklıyoruz ve seçenekler kısmından finder da göster diyoruz bu sefer finderden sağ tık yapıyoruz ve bilgi Ver'e tıklıyoruz eğer rosetta 2 yüklüyse rosettayı kullanarak aç butonuna tıklıyoruz şimdi bilgi ver ekranından çıkıyoruz ve Spotlight'tan Bootcamp yardımcısı yazınca açtığımızda hata vermeyecek ama daha denemedim denersem güncellerim inşallah olur diyelim bu makale bu kadardı teşekkürler.

BootCamp'in açılmamasının bir sebebi var. Kesinlikle hatayı atlayarak açmaya çalışmayın çünkü verdiği hatanın sebebi Windows'un ARM desteği olmaması. Çok istiyorsanız sanal makineye kurabilirsiniz tabii :D

Direkt çip desteklemiyor Windows 10'u. Hata verecektir maalesef 😞. Parayla rezil olmak bu olsa gerek.

Windows 11 ARM ISO'su var ama Windows 10 parallels te de hata veriyor ki.
BootCamp'in açılmamasının bir sebebi var. Kesinlikle hatayı atlayarak açmaya çalışmayın çünkü verdiği hatanın sebebi Windows'un ARM desteği olmaması. Çok istiyorsanız sanal makineye kurabilirsiniz tabii :D
Ben uup dump isolarını Parallels kullanarak denedim ve hata almadım. ama windows 10 mavi ekran veriyor o doğru

Yeni konular

Geri
Yukarı