M1 Pro alınır mı?

Alma kardeşim ben 2 yıldır M1 Mac mini kullanıyorum son güncellemeden sonra pencereleri büyütürken bile kasmaya başladı. YouTube'da video izlerken bile kasıyor... Ryzen kasa topluyorum şimdi bu M1 IDE sadece iş için gerektikçe kullanacağım...
Bende mac mini m1 ile haftanın 6 günü çift monitör (2k 144hz ve 1080p 72hz) çalışıyorum öyle bir sorunla karşılaşmadım. Siz bi kontrol ettirin isterseniz belki bir sorunu vardır.

Alma kardeşim ben 2 yıldır M1 Mac mini kullanıyorum son güncellemeden sonra pencereleri büyütürken bile kasmaya başladı. YouTube'da video izlerken bile kasıyor... Ryzen kasa topluyorum şimdi bu M1 IDE sadece iş için gerektikçe kullanacağım...

Ilk ciktigi gunden beri M1 MBP kullaniyorum hic boyle bir sorun yasamadim. Soruz sizde olabilir.

D16 hakkında bilginiz var mı peki? Teşekkür ederim cevabınız için. D16'nın ödeme yöntemi çok daha rahat olacak benim için aslında o yüzden tekrardan sordum.

D16 yerine buna bakin.

M işlemciler Intel işlemcilerden kat kat daha verimli olmasıyla öne çıkıyorlar zaten. Bir ara MacBook'larda i9 işlemciler vardı 2021 yılında, en güçlü Intel işlemcili MacBook'a fark attı M işlemciler piyasaya çıktıklarında. M1 Pro çok iyidir. Yeni M3'lü MacBook'ların lansmanında bile M1 Pro'larla kıyaslama yaptılar ve resmi Apple verilerine bakılırsa bile M1 Pro daha epey götüreceğe benziyor kullanıcılarını.

Kullandığınız Mac'in işlemcisi kaç peki?
Benimki Macbook air 2017-di. 1 yıl kullandım neredeyse (2020-2021) pil süresi sanırsam 12-14 saat falandı. Performans konusunda kötü olsa da (intel i5 7. nesil işlemiydi sanırsam) Pil ve rahatlık konusunda çok iyiydi.

M serisi işlemcilerde performansda bir sıkıntı olacağını sanmam

Ya tamam şarjı uzun olsa iyi olur tabii ama tüm günüm bilgisayarda geçecek sonuçta performansı da sıkıntı olmasın yani. D 16 performans olarak iyi ve şarj süresi 6 saat diye biliyorum bu bilgi üzerine ne dersiniz?

Ya tamam şarjı uzun olsa iyi olur tabii ama tüm günüm bilgisayarda geçecek sonuçta performansı da sıkıntı olmasın yani. D 16 performans olarak iyi ve şarj süresi 6 saat diye biliyorum bu bilgi üzerine ne dersiniz?

Bilgisayar muhendisligi son sinif ogrencisiyim, M1 MacBook Pro kullaniyorum. Performansta sorun cikarmasi mumkun degil. Kod yazmanin kendisi muazzam bir kas gucu istemiyor zaten.

Geri
Yukarı