M1 Ultra, Performans Testlerinde RTX 3090’ın Gerisinde Kaldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
M1 Ultra

Apple, M1 Ultra’yı duyurduğunda, entegre GPU’nun performansının dünya rekoru kıracağını vaat etmişti. En iyi masaüstü ekran kartı olan NVIDIA RTX 3090’dan bile daha iyi performans göstereceğini iddia etmişti. Birkaç seçkin basın kuruluşu yakın zamanda yeni Mac Studio’da bulunan M1 Ultra’yı test etme fırsatı yakaladı ve görünüşe göre grafiksel performans, Apple’ın lanse ettiği kadar iyi değil. […]

Devamı: M1 Ultra, Performans Testlerinde RTX 3090’ın Gerisinde Kaldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Peki bu 3080'den iyi mi?
2060 Super'in bir tık altında kalıyor gibi görünüyor.

Apple bunu uzun zamandır yapıyor. Fanlarını kandırmayı başarıyor tabii ki her seferinde. Bu ilk yalanları değil sonda olmayacak. M1 işlemcileri beğeniyor ve destekliyorum. Aşırı düşük güç tüketimiyle sundukları performans muhteşem. Ama bu abarta abarta reklam yapmalarını normalleştirmiyor.
RX 550 de RTX 3090'ın gerisinde kalıyor, demek ki RX 550 de RTX 3090'ın rakibi.Eki Görüntüle 1336425
Kendileri reklam yaparken 3090'dan daha güçlü olduğunu belirtmişlerdi. Sapla samanı karıştırmayın.
1647686498636.png

Gülücük atmadan önce biraz araştırmak çokta zor olmazdı. :)

1647686532873.png

@B 52 Stratofortress

Apple bunu uzun zamandır yapıyor. Fanlarını kandırmayı başarıyor tabii ki her seferinde. Bu ilk yalanları değil sonda olmayacak. M1 işlemcileri beğeniyor ve destekliyorum. Aşırı düşük güç tüketimiyle sundukları performans muhteşem. Ama bu abarta abarta reklam yapmalarını normalleştirmiyor.

Kendileri reklam yaparken 3090'dan daha güçlü olduğunu belirtmişlerdi. Sapla samanı karıştırmayın.
Eki Görüntüle 1336433

Eki Görüntüle 1336434
Gülücük atmadan önce araştırmama gerek yok, zaten biliyordum bu tabloyu, sizin anlamak istediğinizden başka bir anlam aramamanız komik.

Arkadaşlar sürücülerin güncellenmesini vs. beklesek daha mantıklı olmaz mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1336433

Eki Görüntüle 1336434
@B 52 Stratofortress
Komedi. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı