M12 telefonun ekranı kırıldı

oguz hizli

Centipat
Yer
almanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 3070 ti , GIGABYTE B650M ,
Intel Core i7-11700K ,
Meslek
avukat
Samsung M12 kullanıyorum, ana ekran kırıldı, koruyucu cam yok. Değişim ücreti kaç TL bandındadır?

O telefona orijinal ekran taktırmazdım açıkçası.
Neden? Her zaman orijinal takılmalı çakma olursa illa ki biryerden sıkıntısı çıkar.

Eğer bilgin varsa kendin tak derim yoksa güvenilir bir yerde yaptırabilirsin.

Düz çıtasız ekran M12 de. Ne sorunu çıkacakmış?
Çakma ekranların hatta direk herhangi bir parçanın çakması orijinali kaliteli olmaz ileride sorun çıkarma ihtimali yüksektir çıtalı olup olmamasıyla alakası yok bu işin, çakma ekran hem daha dandik görüntü verecek hem de orijinal ekrana göre daha hassas olacak.

Arkadaşlar ekranımın camı kırık sadece, sadece cam değişimi yapılmaz mı?

Şu ana kadar onlarca kez ekran değiştirttim orijinal olmayan ekranlar her zaman kalite olarak daha düşük oluyor deneyimim var ki söylüyorum.

Deneyimlerim ile konuşuyorum.

Bende eğer imkanı varsa orijinal ekran kullanmanın çok daha iyi olduğunu söylüyorum.

Eksik bilgilerle mi? Forumda onlarca sorunu çözmüş biri olarak ben bilmediğim konuda konuşmam. Size dediğim gibi deneyimlerim var ki söylüyorum bence siz biraz araştırın.

M12 kullanıp da ekranını değişmeyi düşünen birisinin bütçesi bellidir. Orijinal ekran değişmeye devam edin. Orijinal değiştiğinizi bile anlayamazsınız a kaliteler ayırt bile edilemiyor özellikle AMOLED'te.

Geri
Yukarı