M12 telefonun ekranı kırıldı

Orijinal ekran değişmeye devam edin
Zaten orijinal ekran alıp kendim takıyorum, AMOLED olarak evet pek bir fark olmuyor ama IPS, TFT veya PLS ekranlarda gerçekten çakma olduğu çok belli oluyor, en son değiştirdiğim IPS ekran 65 dereceye ulaşınca darbe yemeden kırıldı, diğer bir ekranda zaten renkleri berbat veriyor her çakma olan ekranda orijinal olandan ayrı bir fark var.

Zaten orijinal ekran alıp kendim takıyorum, AMOLED olarak evet pek bir fark olmuyor ama IPS, TFT veya pls ekranlarda gerçekten çakma olduğu çok belli oluyor, en son değiştirdiğim IPS ekran 65 dereceye ulaşınca darbe yemeden kırıldı, diğer bir ekranda zaten renkleri berbat veriyor her çakma olan ekranda orijinal olandan ayrı bir fark var.

Orijinal ekranı nereden alıyorsunuz?

Orijinal ekranı nereden alıyorsunuz?
Bazen başka bir sorunu olan cihazdan söküyorum, bazen de internette yetkili veya güvenilir satıcı varsa oradan alıyorum bazen de orijinal ekran bulamazsam bulabildiğim en kaliteli yan sanayi ekranı takıyorum.

Bazen başka bir sorunu olan cihazdan söküyorum, bazen de internette yetkili veya güvenilir satıcı varsa oradan alıyorum bazen de orijinal ekran bulamazsam bulabildiğim en kaliteli yan sanayi ekranı takıyorum.

Merak ettim kimmiş o internette orijinal ekran satan firma. Çoğu siteye ben tedarik ediyorum zaten GSM iletişimin yan sanayi ekranlarınıda ben tedarik ediyordum bir ara siz hangi site diyorsunuz.

Merak ettim kimmiş o internette orijinal ekran satan firma.
Firmalar her zaman cihaza göre değişiyor, internette zaten kolay kolay orijinal ekran bulunmuyor o yüzden diğer sorunlu cihazlardan sökmek zorunda kalıyorum, orijinal diye satılan çoğu ekran çakma çıkıyor yine zaten ama bazen orijinal ekran denk geliyor. Dediğim gibi bende öyle kolay bulmuyorum bazen bozuk cihazlardan sökmek durumunda da kalıyorum. Bazen direk yetkili servisinde yaptırdığım da oluyor.

ben tedarik ediyordum
Hocam bu işte para var mı? :D

Firmalar her zaman cihaza göre değişiyor, internette zaten kolay kolay orijinal ekran bulunmuyor o yüzden diğer sorunlu cihazlardan sökmek zorunda kalıyorum, orijinal diye satılan çoğu ekran çakma çıkıyor yine zaten ama bazen orijinal ekran denk geliyor. Dediğim gibi bende öyle kolay bulmuyorum bazen bozuk cihazlardan sökmek durumunda da kalıyorum.

Hocam bu işte para var mı? :D

Allah ne verdiyse işte.

Hocam sizin tedarik ettiğiniz ekranlar hep yan sanayi mi yoksa orijinal ekran da temin ediyor musunuz?

Yan sanayi ekranlar getiriyoruz. O yüzden siz orijinal diye aldığınız tüm ekranlar yan sanayi a kalite oluyor. İnternette orijinal almanız için Dark webe girmeniz gerekir o derece diyebilirim.

İnternette orijinal almanız için Dark webe girmeniz gerekir o derece diyebilirim.

Hiç orijinal üretilmiyor mu bu cihazlara, diğer cihazlardan ekran sökmeden veya yetkili servise vermeden orijinal ekran bulunamıyor mu hiç hocam?

Hiç orijinal üretilmiyor mu bu cihazlara, diğer cihazlardan ekran sökmeden veya yetkili servise vermeden orijinal ekran bulunamıyor mu hiç hocam?

Yetkili servis ve anlaşmalı servisler dışında hiçbir yerde orijinal fabrika üretimli yedek parça bulamazsınız. Örneğin GSM iletişim teknik servislerden tedarik ediyor orijinal ekranları veya FPPRO direkt Apple'den tedarik ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı