M2 MacBook Air alınır mı?

Merhaba, ben öğrenciyim. Okul için bir laptop arıyorum genel olarak günlük işlemler için, bazen render alma işlemleri de yapacağım fakat alacağım renderler çok ağır olmayacak. M2 MacBook Air'i hem aşırı hafif olduğundan hem de işlemcisi çok övüldüğünden dolayı satın almak istiyorum 8 GB RAM olan modelini. Acaba nasıldır beni ne kadar götürür yardımcı olabilir misiniz?

M2 yerine M1 al , aralarında hiç fark yok desem yeridir. Ben M1 çipli olanını ldım 16 gb ram ile beraber çok memnunum.

Teşekkürler bilgi için peki ben 8 GB M2 Mac Air alırsam tahmini olarak ne kadar götürür o konuda bilginiz var mı?

Ne kadar götürürden kastın kullanımsa sen iyi kullanırsan çok uzun süre gider. Render açısından diyorsan bir süre sonra kanserlenmeye başlarsın.

Son düzenleme:
Ne kadar götürürden kastın kullanımsa sen iyi kullanırsan çok uzun süre gider. Render açısından diyorsan bir süre sonra kanserlenmeye başlarsın.
İleride yükseltirim diyorsan M2 almak kanserlenmeye değer bence.
Geliştirmek derken, bildiğim kadarıyla apple m serisi işlemciler olan laptoplarında sonradan ram veya hafıza geliştirmesi yapılmıyormuş

Geri
Yukarı