MacBook Air M2 alınır mı?

M.2 8 GB modelini 2 gün önce aldım. Herkes kafadan sallamakta bayağı bir ustalaşmış. 3D proje işi ile uğraşıyorum Ryzen 5 işlemcili 3060 RTX masaüstüm de var halihazırda. Dün bu masaüstünün açmakta zorlandığı otel projesini açtım ve viewportta gezindim. Hem dosyayı import ederken hem ekranda gezinirken sıfır takılmayla bunu yaptığını gözlemleyince bu MacOS'ların ne derece müthiş optimize edilmiş cihazlar olduğunu bir kez daha gördüm.
Bu arada ısınma da olmadı. Gerçekten inanılmaz. Uzun vadede 8 GB yetersiz kalır mı en 2009-2010 model MacBook'lara bakarsak uygulama desteği yazılım güncelleme konusunda evet IPhone'lardaki kaderi paylaşacaktır ama en az 10senesi var bu cihazın. Deneyimlerim bu sekilde.

Mba M.2 8 GB modelini 2 gün önce aldım. Windows'tan macosa ilk geçişim sıfır deneyimle açtım kurdum. Bu cihaz inanılmaz... Yıllardır ne kullanıyoruz dedirtti resmen.

Tartışmalarda gördüğüm herkes kafadan sallamakta bayağı bir ustalaşmış. 3D proje işi ile uğraşıyorum Ryzen 5 işlemcili 3060 RTX masaüstüm de var halihazırda. Dün bu masaüstünün açmakta zorlandığı otel projesini açtım ve viewportta gezindim.
Hem dosyayı import ederken hem ekranda gezinirken sıfır takılmayla bunu yaptığını gözlemleyince bu MacOS'ların ne derece müthiş optimize edilmiş cihazlar olduğunu bir kez daha gördüm. Render motorları çok yaygınlaşmadığı için deneyemedim. macOS tarafındada bilgim yok açıkçası. Twinmotion ı deneyebilirim ama Ray Tracing desteği gelmeden hevesim yok açıkçası.

Bu arada ısınma da olmadı. Gerçekten inanılmaz...uzun vadede 8 GB yetersiz kalır mı en 2009-2010 model MacBook'lara bakarsak uygulama desteği yazılım güncelleme konusunda evet IPhone'lardaki kaderi paylaşacaktır ama en az 10senesi var bu cihazın. Deneyimlerim bu sekilde.

Emeğine ve ağzına sağlık üstadım. 8 aydır M2 Air kullanıyorum, ne kasma ne ısınma oldu. Gayet yüksek performansta bana mısın demeden çalıışıyor. Hem de temmuz ayında kullandım cihazı.

Geri
Yukarı