M2 MacBook Air SSD performansı zayıf

Exodia474

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, sanıırım bu M2 Air ve Pro'ların bazılarında SSD performansı zayıf M1 Pro'lara göre. Galiba 8 RAM'li olanlarda böyle bir durum var, 16 RAM 512 hafızalı modelde de böyle bir durum oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
M1 pro ile M2 Air 16 512 li model arasındayım elimdeki cihazı satarsam da bu konu kafama takıldı yanlış tercih yapmak istemiyorum

Benim de gönlümden M1 Pro geçiyor da biraz da taşınabilirlik söz konusu ağırlık farkı çok olur mu uzun mesafe okula git gel yapıyorum elimdeki Legion 5 Pro'dan hafif olur da çok yakın olursa sıkıntı bir de tabii cihazın satılması gerek ki ele bir miktar para geçsin hızlıca birkaç gün içinde hallederim yeni cihaz işini.

Benim de gönlümden M1 Pro geçiyor da biraz da taşınabilirlik söz konusu ağırlık farkı çok olur mu uzun mesafe okula git gel yapıyorum elimdeki Legion 5 Pro'dan hafif olur da çok yakın olursa sıkıntı bir de tabii cihazın satılması gerek ki ele bir miktar para geçsin hızlıca birkaç gün içinde hallederim yeni cihaz işini.

1.6 kilo ek olarak adaptörü yanında taşımana bile gerek yok. Ağırlık farkını çok rahat hissedersin.

Hocam adaptörü taşısam bile telefon şarj aletinden hallice okula gittiğim zaman deli yol yapmak zorundayım İstanbul'dan çıkıp geliyorum bir de oyun oynayamayacağım bir şeyler olursa kendimi geliştirmeye daha çok adarım Gibi hissediyorum o yüzden bilgisayarı satabilmeyi umuyorum

Hocam adaptörü taşısam bile telefon şarj aletinden hallice okula gittiğim zaman deli yol yapmak zorundayım İstanbul'dan çıkıp geliyorum bir de oyun oynayamayacağım bir şeyler olursa kendimi geliştirmeye daha çok adarım gibi hissediyorum o yüzden bilgisayarı satabilmeyi umuyorum.

Aynı şekilde düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı