M21 Instagram'da kasma problemi

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, cihazı yeni aldım ancak şu sorunu çözemedim. Instagram sanki 10 FPS falan çalışıyor kasıyor bildiğin. Silip yükledim ilk 10 dakika çok güzel, sonra yine aynı. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modelde bir sorun var mı bilmiyorum ama telefonun özellikleri böyle bir sorun yaşatacak gibi gözükmüyor ilk aldığınızdan beri böyle mi?

Ah be hocam, biz sana M21 alma demiştik. Neyse.

Eski sürümleri dene ve Instagram'ın önbelleğini boşalt. Ek olarak telefonu kapat, tekrar aç ve biraz bekle.

Bunları yaptım düzelme olmadı. Silip yükleyince bir süre sorun olmuyor.

Modelde bir sorun var mı bilmiyorum ama telefonun özellikleri böyle bir sorun yaşatacak gibi gözükmüyor ilk aldığınızdan beri böyle mi?

Yeni aldım zaten evet.

Ayarlar - Uygulamalar - Instagram - Depolama - Veriyi sil adımlarını uygulayabilirsin.

Beta kullanıcısıysan betadan çıkıp kontrol etmelisin.

Bu adımları dener misin? Betadaysan kasma problemi olabiliyor.

Arayüzde ve hikayelerde. Geçiş animasyonları da. Normal post videolarda sorun yok. İşin hoş yanı silip yükleyince düzeliyor, bir süre sonra geri geliyor.
Exynos optimizasyonu ile ilgili bir durum olmalı. Samsung forumunda da benzer şekilde lag yaşayanlar olmuş. Orada da optimizasyonla alakalı olduğu söylenmiş. Sizinle alakalı bir sorun değil yani.
Bu sorun ne zamandır var bilmiyorum ama Instagram'a geribildirimde bulunabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı