M23 alınır mı?

zeus keydrop

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, M23 alacağım bugün. Max 6000 TL bütçem var, son kararımı verdim ama yine de son kez sormak istedim. O fiyata alınır mı? Alınmasza ne alınır, 6000 TL en iyi F/P telefon hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 aydır M23 kullanıyorum. Kasma donma sorunu neredeyse hiç yok. Birkaç kez menüler arası geçişte yaşadım onun dışında hiç yaşamadım. Arka kamera fiyat bandına göre iyi,ön kamera fena değil.Pili yoğun kullanımda 1 günü çıkartıyor. Yoğun olmayan kullanımda 2 günü çıkartıyor. Şarj süresi konusunda 15W'de 2.30 saat falan sürüyor. 25W'ı elimde adaptör olmadığı için deneyemedim.

Ekran olarak eğer Amoled ekranlı bir cihazdan geçiyorsanız kötü gelir. TFT LCD çünkü. Ama öyle çok da kötü bir ekran değil. Ayrıca 120hz var.

4 aydır M23 kullanıyorum. Kasma donma sorunu neredeyse hiç yok. Birkaç kez menüler arası geçişte yaşadım onun dışında hiç yaşamadım. Arka kamera fiyat bandına göre iyi,ön kamera fena değil.Pili yoğun kullanımda 1 günü çıkartıyor. Yoğun olmayan kullanımda 2 günü çıkartıyor. Şarj süresi konusunda 15W'de 2.30 saat falan sürüyor. 25W'ı elimde adaptör olmadığı için deneyemedim.

Ekran olarak eğer Amoled ekranlı bir cihazdan geçiyorsanız kötü gelir. TFT LCD çünkü. Ama öyle çok da kötü bir ekran değil. Ayrıca 120hz var.
Note 11 ile arasında kalsan hangisi dersin?

4 aydır M23 kullanıyorum. Kasma donma sorunu neredeyse hiç yok. Birkaç kez menüler arası geçişte yaşadım onun dışında hiç yaşamadım. Arka kamera fiyat bandına göre iyi, ön kamera fena değil. Pili yoğun kullanımda 1 günü çıkartıyor. Yoğun olmayan kullanımda 2 günü çıkartıyor. Şarj süresi konusunda 15W'de 2.30 saat falan sürüyor. 25W'ı elimde adaptör olmadığı için deneyemedim.

Ekran olarak eğer AMOLED ekranlı bir cihazdan geçiyorsanız kötü gelir. TFT LCD çünkü. Ama öyle çok da kötü bir ekran değil. Ayrıca 120Hz var.

Hocam bir şey soracağım 120 Hz alınca ekranı şarjı çok hızlı bitmez değil mi yani mesela ekran 120 Hz de ve gece şarja taktım ve sabah yüz oldu ben 12-1 de yatarım gece yani geceye kadar dayanabilir mi anca TikTok falan izlerim bir de dizi izlerim

Note 11 ile arasında kalsan hangisi dersin?
İkisinin de farklı avantajları var. Note 11 ekran da iyi. Ram olarak 6 ve 8 seçeneği var. Ama MIUI kullanması sıkıntı yaratıyor. M23'ün kamerası daha iyi,arayüz daha iyi,120 hz var.Ben olsam M23'ü seçerdim.

Hocam bir şey soracağım 120 Hz alınca ekranı şarjı çok hızlı bitmez değil mi yani mesela ekran 120 Hz de ve gece şarja taktım ve sabah yüz oldu ben 12-1 de yatarım gece yani geceye kadar dayanabilir mi anca TikTok falan izlerim bir de dizi izlerim
Yok hocam. Çok hızlı bitmez. 1-2 saat fark eder en fazla. Tam birşey söyleyemeyeceğim çünkü ben sadece oyun oynarken 120hz kullanıyorum. Onun dışında 60hz kullanıyorum.

İkisinin de farklı avantajları var. Note 11 ekran da iyi. RAM olarak 6 ve 8 seçeneği var. Ama MIUI kullanması sıkıntı yaratıyor. M23'ün kamerası daha iyi, arayüz daha iyi, 120 Hz var. Ben olsam M23'ü seçerdim.

Yok hocam. Çok hızlı bitmez. 1-2 saat fark eder en fazla. Tam bir şey söyleyemeyeceğim çünkü ben sadece oyun oynarken 120Hz kullanıyorum. Onun dışında 60Hz kullanıyorum.

Umarım memnun kalırım hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı