M360 sistem Witcher 3 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

kozmoneustee

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8 GB
Ekran kartı
Amd R7 M360 4GB
İşlemci
İntel İ5-6200U
Maalesef iyi bir sistemim yok fakat bende Enis Kirazoğlu'nun ve diğer oyuncuların ballandıra ballandıra anlattıkları şu oyunu oynamak istiyorum. Oynayabilir miyim?

Aşağıda verdiğim videodaki değerleri alabilirsin maalesef. Senin sisteminle aynı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynayabilirsin ama oynayamazsın. Aşırı düşük FPS alırsın. Tavsiye etmem bir de 1-2 oynamadan 3'ü oynama tüm hikayeyi mahvedersin.
Anladım hocam. Mecbur yeni sistem aldıktan sonra oynayacağım. Peki sizin önerebileceğiniz hikayeli oyun var mıdır?

Anladım hocam. Mecbur yeni sistem aldıktan sonra oynayacağım. Peki sizin önerebileceğiniz hikayeli oyun var mıdır?

Life is Strange beni derinden etkileyen bir oyun oldu. Bittiğinde çok üzülmüştüm. Daha eski grafikli dersen fahrenheit kesinlikle bakmalısın. Bu oyun da çok güzeldir. Aksiyonu az doğru ama karar verme çeşitliliği oyuna müdahale seviyen arşa çıkarılmıştır.

Evet oynarsın indirimde 15 tl gibi bir fiyata GOTY versiyonunu kapabilirsin. Kesinlikle GOTY versiyonunu almanı tavsiye ederim dlc ler oynanmaya değer. Bu arada geforce now eu kullanarak oyunu bitirmiş biri olarak o yöntemi de tavsiye ederim. Fps değerlerinin daha stabil olmasını istiyorsan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10 FPS'le oynayıp bir oyunu hiç başlamadan adama nefret mi ettirecen?
Modlar ile oyunu bir tık daha akıcı hale getirebilir. Ben 830m ile belli bir süre oynamıştım. Alışırsan oynayıp keyif alabilirsin kişiden kişiye değişir. Dediğine karşı çıkmıyorum bu arada fps bazı oyuncuları cidden rahatsız edebiliyor. Rahatsız olursa başka zaman için ayırabilir oyunu.

Şuanki sistem için Sleeping dogs bakabilirsin dövüş mekanikleri ve hikayesi açısından baya sevdiğim bir oyundur kendileri. Farcry 3 sanırım sorun olmaz eğer oynamadıysan onuda sıkılmadan saatlerce oynamışlığım vardır.

Geri
Yukarı