M3s vs vxe R1 SE

Kerem.01990

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar genelde FPS oyunları oynayan biriyim ve orta bütçe yani 1500 bandında fiyat performans bir mouse arıyorum m3s ile R1 SE neredeyse aynılar 3 gram fark var ama tek sorun m3s 2KHz, r1SE 1KHz ve aralarında 500 lira oynuyor. Hangisini almalıyım?

Bu çok daha iyi, al geç. Darmoshark tercih etme.

Bu çok daha iyi, al geç. Darmoshark tercih etme.

Hocam merakımdan soruyorum Endgame'i Darmoshark'tan ayıran özellik nedir? Neden onu tercih etmeliyim?

Hocam incelemeler bu fiayata 2KHz çok iyi falan diyorlardı bu nedenle sormuştum cevabınız için sağ olun
Bu yeni çıkma çin markalı mouselar ne kadar stabil çalışıyor? 4K vs reklamıyla satılıyorlar ama gerçekten f/p ürünler mi bilmiyorum. O yüzden ben de xm2we almayı düşünüyorum.

MCU, malzeme kalitesi, switch, sensör ve dahası. Darmoshark malzeme kalitesi leş ve gecikmesi çok. XM2WE taş gibi.
Hocam öncelikle sensör olarak XM2WE 3370, sorulan modeller 3395 sensör kullanıyor. Gecikme olarak, XM2WE'de kullanılan MCU, Nordic değil, muhtemelen sorulan modellerle hemen hemen aynı kalitede bir MCU kullanıldı. XM2WE'nin en öne çıkan özelliği kaplama kalitesi ve batarya süresi. Ancak saf performans olarak diğer modellerin (kağıt üzerinde) gerisinde kalıyor. Ayrıca, XM2WE, bahsedilen modellerden daha pahalı. Kişinin bütçesi varsa, ne aradığına bağlı olarak bir tercih yapması daha doğru olur. Bütçem var, uzun ömürlü bir şey istiyorum diyorsa XM2WE alabilir. Bütçem yok, en F/P ürünü istiyorum diyorsa, bahsettiği modelleri alması en doğru olur.

Bu yeni çıkma çin markalı mouselar ne kadar stabil çalışıyor? 4K vs reklamıyla satılıyorlar ama gerçekten f/p ürünler mi bilmiyorum. O yüzden ben de xm2we almayı düşünüyorum.
Hocam ; Ninjutso, Lamzu, VGN/VXE, Zaopin ve birkaç marka daha, aynı Çin menşeili firma tarafından tasarlanıp üretiliyor (dianxuntog(点滇通) Case-Dongguan Dianxuntong Electronic Technology Co., Ltd ))). Tüm bu markaların, hissiyat ve kalite olarak birbirlerine yakın olmalarının sebebi bu. Soruya gelecek olursak, Ninjutso ve Lamzu, ne kadar stabil ve kaliteli çalıştıklarını, kullanıcılarının verdikleri geri bildirimlerle kanıtlıyor aslında. Aynı zamanda, VGN'in de 4K'da stabil çalıştığı söyleniyor aynı şekilde. Aynı OEM firması tarafından üretildikleri göz önünde bulundurulursa bu mantıksız değil.

Arkadaşlar genelde FPS oyunları oynayan biriyim ve orta bütçe yani 1500 bandında fiyat performans bir mouse arıyorum m3s ile R1 SE neredeyse aynılar 3 gram fark var ama tek sorun m3s 2KHz, r1SE 1KHz ve aralarında 500 lira oynuyor. Hangisini almalıyım?
Hocam, R1 SE modelinde kullanılan 3395SE sensörü, 3335 sensörünün hemen hemen aynısı. Performans olarak bakarsanız Darmoshark almanız daha mantıklı. 1K-2K ayrımını da biliyorsunuz. Hem 2K ile daha düşük gecikmeli kullanırsınız hem de sensörünüz yeni nesil olmuş olur.

Son düzenleme:
A950 Pro 4k kesinlikle.

Hocam öncelikle sensör olarak XM2WE 3370, sorulan modeller 3395 sensör kullanıyor. Gecikme olarak, XM2WE'de kullanılan MCU, Nordic değil, muhtemelen sorulan modellerle hemen hemen aynı kalitede bir MCU kullanıldı. XM2WE'nin en öne çıkan özelliği kaplama kalitesi ve batarya süresi. Ancak saf performans olarak diğer modellerin (kağıt üzerinde) gerisinde kalıyor. Ayrıca, XM2WE, bahsedilen modellerden daha pahalı. Kişinin bütçesi varsa, ne aradığına bağlı olarak bir tercih yapması daha doğru olur. Bütçem var, uzun ömürlü bir şey istiyorum diyorsa XM2WE alabilir. Bütçem yok, en F/P ürünü istiyorum diyorsa, bahsettiği modelleri alması en doğru olur.

Hocam ; Ninjutso, Lamzu, VGN/VXE, Zaopin ve birkaç marka daha, aynı Çin menşeili firma tarafından tasarlanıp üretiliyor (dianxuntog(点滇通) Case-Dongguan Dianxuntong Electronic Technology Co., Ltd ))). Tüm bu markaların, hissiyat ve kalite olarak birbirlerine yakın olmalarının sebebi bu. Soruya gelecek olursak, Ninjutso ve Lamzu, ne kadar stabil ve kaliteli çalıştıklarını, kullanıcılarının verdikleri geri bildirimlerle kanıtlıyor aslında. Aynı zamanda, VGN'in de 4K'da stabil çalıştığı söyleniyor aynı şekilde. Aynı OEM firması tarafından üretildikleri göz önünde bulundurulursa bu mantıksız değil.

Hocam, R1 SE modelinde kullanılan 3395SE sensörü, 3335 sensörünün hemen hemen aynısı. Performans olarak bakarsanız Darmoshark almanız daha mantıklı. 1K-2K ayrımını da biliyorsunuz. Hem 2K ile daha düşük gecikmeli kullanırsınız hem de sensörünüz yeni nesil olmuş olur.
R1 SE Modelindeki sensör 3395'in kısılmışı 450 ips civarı veriyor.

Gerçekten fp ürünler. Xm2we hangi kontrolcüyü kullanıyorsa ninjutso da dareu da lamzu da darmosharkta aynı ya da benzer kontrolcüyü kullanıyor.

Hocam öncelikle sensör olarak XM2we 3370, sorulan modeller 3395 sensör kullanıyor. Gecikme olarak, XM2We'de kullanılan mcu, nordic değil, muhtemelen sorulan modellerle hemen hemen aynı kalitede bir mcu kullanıldı. XM2We'nin en öne çıkan özelliği kaplama kalitesi ve batarya süresi. Ancak saf performans olarak diğer modellerin (kağıt üzerinde) gerisinde kalıyor. Ayrıca, XM2we, bahsedilen modellerden daha pahalı. Kişinin bütçesi varsa, ne aradığına bağlı olarak bir tercih yapması daha doğru olur. Bütçem var, uzun ömürlü bir şey istiyorum diyorsa XM2we alabilir. Bütçem yok, en F/P ürünü istiyorum diyorsa, bahsettiği modelleri alması en doğru olur.

Hocam; Ninjutso, Lamzu, VGN/VXE, zaopin ve birkaç marka daha, aynı Çin menşeli firma tarafından tasarlanıp üretiliyor (dianxuntog(点滇通) Case-Dongguan Dianxuntong Electronic Technology Co., Ltd ))). Tüm bu markaların, hissiyat ve kalite olarak birbirlerine yakın olmalarının sebebi bu. Soruya gelecek olursak, Ninjutso ve Lamzu, ne kadar stabil ve kaliteli çalıştıklarını, kullanıcılarının verdikleri geri bildirimlerle kanıtlıyor aslında. Aynı zamanda, VGN'in de 4K'da stabil çalıştığı söyleniyor aynı şekilde. Aynı OEM firması tarafından üretildikleri göz önünde bulundurulursa bu mantıksız değil.

Hocam, R1 SE modelinde kullanılan 3395SE sensörü, 3335 sensörünün hemen hemen aynısı. Performans olarak bakarsanız Darmoshark almanız daha mantıklı. 1k-2K ayrımını da biliyorsunuz. Hem 2K ile daha düşük gecikmeli kullanırsınız hem de sensörünüz yeni nesil olmuş olur.

Hocam konuyu olusturduktan sonra biraz daha mouselara göz gezdirdim Ajazz AJ199 isimli bir model vardi kargo vergi falan ile Darmoshark ile ayni fiyatta yine de Darmoshark mi tercih etmeliyim?

Hocam konuyu olusturduktan sonra biraz daha mouselara göz gezdirdim Ajazz AJ199 isimli bir model vardi kargo vergi falan ile Darmoshark ile ayni fiyatta yine de Darmoshark mi tercih etmeliyim?
Darmoshark tercih etmemelisin. Malzeme kalitesi çok kötü ve gecikmeli.

VGN Dragonfly F1 Pro var, bakabilirsin istersen.

Geri
Yukarı