M4A4 vs M4A1-S

Emperor4231

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP OMEN 30L, RTX 3060, Ryzen 5 5600X, HyperX 3200Mhz CL22 16GB Dual Kit
Meslek
Kılınç Makina Tarım Sanayi'de çalışıyor
Herkese iyi sosyaller. Bugünkü güncellemeyle M4A1-S nerflendi ve mermi sayısı 20'ye düştü. Sizce M4A1-S mi oynamak daha mantıklı olur? Yoksa M4A4 mü? Ben CS:GO'ya ilk başladığımdan beri M4A1-S oynadım. Kısa bir süreliğine M4A4 geçtim ama M4A1-S bufflandıktan sonra M4A1-S'e geri geçtim. Şu anda M4A4'e geçmek mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası bu bir oyun ve zevk meselesi. 20 değil 10 mermiye de düşse headshot oranınız iyi ise çift vuruş ile rakibi saf dışı bırakıyorsunuz. Ben M4A4 kullandım sürekli, hoşuma gidiyordu. Önerim hangi silahta daha iyi oynadığınızı düşünüyorsanız o silahta oynamanız.

Herkese iyi sosyaller. Bugünkü güncellemeyle M4A1-S nerflendi ve mermi sayısı 20'ye düştü. Sizce M4A1-S mi oynamak daha mantıklı olur? Yoksa M4A4 mü? Ben CS:GO'ya ilk başladığımdan beri M4A1-S oynadım. Kısa bir süreliğine M4A4 geçtim ama M4A1-S bufflandıktan sonra M4A1-S'e geri geçtim. Şu anda M4A4'e geçmek mantıklı mı?
A4 yapı olarak AK-47 gibi mermiler çok yayılıyor yani sprey yapmayı bilmek gerekiyor. A1 ise mermi olarak daha isabetli tarasan bile çoğu zaman mermiler hedefi buluyor.

Konu çok alakasız neden dersen bu konuda tek doğru diye bir şey yoktur. Bana sormak istersen M4A4 derim. Kullanması bana daha basit geliyor zor diyenler ise az oynayanlardır.

CS 1.6'da bile herkes M4'ü susturucu ile kullanıyordu. Mermi sayısı o zamanlar susturuculu susturucusuz farketmese de isabet oranı farkediyordu. Şimdilerde ise insanlar M4A1'i daha basit bulduklarından dolayı kullanmıyorlar. Konu tamamıyla zevk meselesi ve birazda egoyu tatmin etmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı