M52 vs S20 FE

Beyaz_G

Hectopat
Yer
Kırıkkale
Yakın bir zamanda telefon almayı düşünüyorum. M52 ve S20FE Snapdragon arasında gidip geliyorum. S20FE işlemci olarak bana daha çekici geliyor aynı zamanda ekranı biraz daha küçük ve küçük ekranları daha çok severim. M52 S20FE'dan daha fazla güncelleme alacak ve bu benim için önemli sayılabilir hatta bana göre yazılım en önemli şeydir. Karar veremedim oyun oynamam oynarsam 30-40 dakika Genshin Impact girer çıkarım. Kamera çok önemli değil ama önemli sayılabilir yine de. Sizce hangisini almalıyım? Bu arada birkaç sorum olacak. @BERWAR

S20FE Android 14 almasa bile One UI 6 alır mı?
İleride bir ihtimal yeni 4 yıl Android 5 yıl güvenlik güncellemesi programına S20 serisi dahil olabilir mi?
Benim gibi bir kullanıcı için ortalama kaç yıl götürür.
M52 kaç ayda bir güvenlik güncellemesi alıyor.
Ekran olarak hangisi daha güzeldir.

Son düzenleyen: Moderatör:
S20 FE Android 12 ve 13 güncellemesini alacak. 12 aldı zaten.

S20FE Android 14 almasa bile One UI 6 alır mı?
İleride bir ihtimal yeni 4 yıl Android 5 yıl güvenlik güncellemesi programına S20 serisi dahil olabilir mi?
Çok düşük bir ihtimal olarak görüyorum. 4 yıl Android güncellemesi alacak Samsung modelleri Android 12 ile gelen cihazları kapsıyor maalesef.

Yazılım benim için daha önemli demişsin 1 yıl daha fazla güncelleme alacak M52. Bu yüzden M52 ilk önceliğin olsun. Donanımı da yeterli olur. Kamerasını test etsen daha iyi olur açıkçası bilemiyorum beklentilerini.

Ekran olarak S20 FE daha iyi.

Son düzenleme:
S20 FE Android 13 ve 14 güncellemesini alacak.

Çok düşük bir ihtimal olarak görüyorum. 4 yıl Android güncellemesi alacak Samsung modelleri Android 12 ile gelen cihazları kapsıyor maalesef.

Yazılım benim için daha önemli demişsin 1 yıl daha fazla güncelleme alacak M52. Bu yüzden M52 ilk önceliğin olsun. Donanımı da yeterli olur. Kamerasını test etsen daha iyi olur açıkçası bilemiyorum beklentilerini.

Ekran olarak S20 FE daha iyi.
S20 FE Andorid 10 ile çıkmadı mı? 13 son diye biliyordum.

Geri
Yukarı