Çözüldü M5A97 EVO R2.0 BIOS Güncellemesi Sonrası Windows Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
SATA modu AHCI olmuş olabilir. IDE yapıp mı kurdunuz sistemi?
Onun için zaten resim istedim. Şimdi soru sorsam ya bulamayacak yada başka bir şey çıkacak en doğrusu resim'e bakıp ayarları söylemek.

O ilacı bir doz arttırıp 8.1'e yükselt :)

- - - Güncellendi - - -

Bios ayarlarınızı kontrol edin, biostan resimler paylaşın hiçbir bilgi vermeden sorunu yazıp duruyorsunuz. Bios'un her yerinden resimler atın.

Bios sıfırlandığı için sanırım format atmak ve daha sonra asus instAll ile bir bios update daha yapmak gerekiyormuş. Sorunumu bu şekilde hallettim teşekkür ederim.

- - - Güncellendi - - -

SATA modu AHCI olmuş olabilir. IDE yapıp mı kurdunuz sistemi?

IDE yaptığım zaman mavi ekran verip reset atıyor bilgisayar sanırım bir problem oluşuyor o şekilde o yüzden o ayarı değiştirmeden üstte bahsettiğim şekilde problemi çözdüm. Teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Bir şey daha eklemek istiyorum konu ile alakalı değil fakat Asus instAll ile birlikte gelen Overclock yapmak için kolaylık sağlayan bir program var, bu program ile her seferinde %0,8 overclock yaparak işlemcin'izi çok stabil bir şekilde overclock yapabiliyorsunuz. Gerçekten çok hoşuma gitti bu programı da böylece paylaşmak istedim :)

Bios sıfırlandığı için sanırım format atmak ve daha sonra asus instAll ile bir bios update daha yapmak gerekiyormuş. Sorunumu bu şekilde hallettim teşekkür ederim.

- - - Güncellendi - - -

IDE yaptığım zaman mavi ekran verip reset atıyor bilgisayar sanırım bir problem oluşuyor o şekilde o yüzden o ayarı değiştirmeden üstte bahsettiğim şekilde problemi çözdüm. Teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Bir şey daha eklemek istiyorum konu ile alakalı değil fakat Asus instAll ile birlikte gelen Overclock yapmak için kolaylık sağlayan bir program var, bu program ile her seferinde %0,8 overclock yaparak işlemcin'izi çok stabil bir şekilde overclock yapabiliyorsunuz. Gerçekten çok hoşuma gitti bu programı da böylece paylaşmak istedim :)

AMD OverDrive'dan mı bahsediyorsun ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı