M5A97 EVO R2.0 sistem yükseltme

Benimde şu an elimde 8 senelik bir monitörüm var. Bende sistemimi güncelleyip yeni bir monitör alıcam. Bu size kalmış bir şey. İster beklerseniz, isterseniz'de yeni bir monitör alabilirsiniz. Monitör için bütçe nedir ?
Şu anki bütçem 500-600 TL civarı her ne kadar şuan ki monitör eski olsa da işimi görüyor ama yine de güncellemek istiyorum zira ara sıra hata vermeye başladı. Zaten 1300 civarı bütçeyi de yaza kadar edinmeyi düşünüyorum. Sizce bu tarz yükseltme işlemleri için bütçe ne kadar olmalı ?

Şu anki bütçem 500-600 TL civarı her ne kadar şuan ki monitör eski olsa da işimi görüyor ama yine de güncellemek istiyorum zira ara sıra hata vermeye başladı. Zaten 1300 civarı bütçeyi de yaza kadar edinmeyi düşünüyorum. Sizce bu tarz yükseltme işlemleri için bütçe ne kadar olmalı ?
Toplam bütün bileşenler mi ?

Yani yükseltme gereken parçalar için toplam ne kadar bütçe gerekir ? Zira öbür türlü yeni PC toplamam daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Zaten eğer yükseltme işlemi pahalıya patlarsa biraz daha bekleyip tamamen baştan PC toplayablirim.
Hocam bence parçaları satıp ve para biriktirip güncel bir pc toplamaya bakın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı