M5A97 EVO R2.0 arıza

Anakart yerinde duruyor ve psu göçmüştü, ilk defa öğrendim, neyse bir ders oldu. teşekkürler. Şunu da belirteyim ki Recep hocam, kasa montajı ile alakalı, bu vidalama yöntemini rehberlerde pek bulamadım, yani tek sizin değil diğer sitelerde de, varsa göremediysem af diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahh ahh. Gitti güzelim anakart :(

Göremedim ne demek abi ya, yapma gözünü seveyim :) En azından bir kurulum kitapçığına göz atsaydın. O vidalar vs boşa mı konuyor ? Neyse sağlık olsun, büyük bir tecrübe yaşadın. Merak etme her acemi bilgisayar meraklısının başına böyle şeyler gelebiliyor ;) Ekstra dikkat edeceksin bundan sonra. Canını sıkma ;)

Çizgi elektroniğe mi göndericen şimdi son durum ne olucak. Belki ücretsiz yaparlar ya da tamiri olmaz kart çöp olur yeni verirler. Ücret almazsalar şanslısın...

Arkadaşlar mesajımda belirttim, anakart sağlam, psu göçmüştü, teknik servise gitti ve geldi. Müşteri hizmetleri anakartın çalıştığını söylediler. Asus'u tebrik ediyorum sağlam anakart yapıyorlar, elimden kurtulmuş:)

Anakart yerinde duruyor ve psu göçmüştü, ilk defa öğrendim, neyse bir ders oldu. teşekkürler. Şunu da belirteyim ki Recep hocam, kasa montajı ile alakalı, bu vidalama yöntemini rehberlerde pek bulamadım, yani tek sizin değil diğer sitelerde de, varsa göremediysem af diliyorum.

00:38

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı