M5A97 R 2.0 tabanlı sistem toplama

İşlemci: VATAN COMPUTER - AMD - FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm

Anakart: VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart - Anakart

RAM: VATAN COMPUTER - GSKILL - 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram - Ram

HDD: VATAN COMPUTER - WD - 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk - Dahili Harddisk

Kasa: VATAN COMPUTER - CORSAIR - CARBIDE SER

Monitör: VATAN COMPUTER - SAMSUNG - 21,5'' S22B350H GEN

Bu haliyle %30 indirimle 1503 TL ama sonra alacağım diyorsun ve muhtemelen %25 indirimle alacaksın. Böylece fiyat 1610 TL olacak.

Sadece ekran kartı eksik onuda alınca çok güzel bir sistem olacağı kesin.

- - - Güncellendi - - -

Şimdi aklıma geldi. Bunları %30 indirim varken al. Paranı denkleştirdiğinde GTX760 Ti'yi alırsın. Böylece %30 indirimden yararlanırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu seçtiğim monitörde dvi girişi var. Ekran kartından dvi olarak bağlamak istiyorum. Dediğim gibi 700 serisi bir kart da karar kıldığım için monitöre 350 TL vermem.

Arkadaşlar Sebastian(Can) Sistemi şimdi alıyormuş fakat Burak Alkan ban atmış. Rica etsem banı kaldırır mısın ?
Can'ın sorusu şu;
''Sistemi alıyorum son düşünceleriniz neler,hata yapmak istemem.

- - - Güncellendi - - -

Sistem alınmıştır yardım eden etmeyen herkese teşekkürler. Konu kilitlenebilir.

Resimdeki parçalar aynen satın alınmıştır.

Arkadaşlar vatan benim kredi kartı fotokopimi isteyince siparişi iptal ettim. Artık hafta sonu arabaya 200 TL tüp koyup gider samsundan alırım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı