M5A99X EVO R2.0 Tabanlı Sistem nasıl?

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Vatan Bilgisayar'dan olabilcek en ucuza ve en iyi performansı verecek PC' yi topladığımı düşünüyorum. Acemiyim önerilerinizi bekliyorum.

ÜrünFiyatAdetKDV Dahil Tutar*Avantajlı Tutar
POWERCOLOR
HD7950 PCS+ GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı
429,00 USD911,20 TL*683,40 TL
COOLER MASTER
HAF 912 ADVANCE MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
119,00 USD252,76 TL*189,57 TL
Toplam (KDV Dahil):2.194,09 TL*1.645,57 TL

Sanırsam indirim ile 1.645,57 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel sistem toplamışsın, ancak o güç kaynağı yeterli gelir ancak riske girmeye değmez. En azından bir 650 Watt güç kaynağı almalısın. Veya HAF 912 kasasının içinde satılan kendi 750 Watt güç kaynağı ile birlikte al, daha ucuz oluyor.

Öyle daha pahalı oluyor. OCZ 750W alırım onun yerine; karar verdim seneye alıcağım bu sistemi. Seneye benim işlemcinin devri geçer mi ? Belki işlemci parasından da kurtuluruz. Recep abi yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bu arada bakıyorum da senin i7 işlemcin var ve daha bir sürü parçan var. Neden masraf yapıyorsun?

Yeni bir sistem almak yerine Upgrade yapabilirsin.

Donanım aşkı diyebiliriz. Zaten seneye dedim tam karar bile vermedim. Kendi kendime deneme yapıyorum.

Bu nasıl sistem aşkı, güzel işlemcili sistemin varsa ve gidip daha kötü işlemcili sistem alıyorsan ona donanım aşkı denmez. :D Daha iyisini alırsan diyebiliriz. :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı