M600 vs v2X HyperSpeed vs Rival 3

Jordan Belfort

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
Selam,
Bu 3 adet mouse arasinda kalmis bulunuyorum. Genel olarak baska onerilere de acigim fakat 650TL bandini gecsin istemiyorum cok fazla.

Tek takildigim nokta, uzun omurluluk ve baglanti sorunsuzlugu. Genelde Bluetooth ile kullanıyorum fareleri, oyun vakti eger rekabetci ise Wireless donerim ama gunun %90i Bluetooth ile kullanacagim. O nedenle diger fareler da oneri gelirse Bluetooth olmasi sart :( bu nedenle kisitli kalıyor urunler farkindayim.

Sensor kalitesi, malzeme ve uzun omurluluk, pil dayanikliligi vs gibi genel olarak baktigimiz vakit bu 3 mouse uzerinden hangisini onerirsiniz? Kullananlar da vardir belki.

Yorumlariniz icin teşekkürler.

Ben V2 X sipariş ettim bugün ya da yarın elimde olacak. Rival 3 rakip değil bence V2 X'e. Lenovo da oyun odaklı değil gibi geldi bana.

Ben V2 X sipariş ettim bugün ya da yarın elimde olacak. Rival 3 rakip değil bence V2 X'e. Lenovo da oyun odaklı değil gibi geldi bana.
Ben de cok arada kaldim. Sensor olarak R3 ile m600 benzerler gibi gordum cogu yerde. Bir arada kaldim :D Gule gule kullanin bu arada

Geri
Yukarı