M70AD için 650W PSU önerisi

HaykeN

Decapat
Daha fazla  
Bu anakarta 650W PSU takamıyor muyum? Dönüştürücü ile veya lehimle de mi takamıyorum? R9 380 ASUS ROG STRIX ekran kartı aldım ama güç kaynağı takamıyorum.

Asus-H81-M70AD-DP-MB-1150-M70AD-PC-anakart-H81-m-atx-masa-st-anakart-Set.jpg_q50.jpg

Ben de bu sistemi sırf yükseltme yapmakta zorlanırım diye almaktan vazgeçmiştim. Bu gibi güç beslemelerinde dönüştürücü kullanmak çok sıkıntılı oluyor, kablo kalitesinden vs. En sağlıklısı yeni anakart ve PSU diyeceğim fakat komple sistem yenilemiş gibi oluyor öyle de :)

Teşekkür ediyorum öncelikle. ASUS giderayak son şakasını yaptı bana ve galiba anakartı değişeceğim şu anda. 😕
Aynı sorunu yaşayan varsa güncelleme yapayım, 500w Crosair'in PSU'sunu taktım bi şekilde, şuanlık çok ısınsada çalışıyor.

Teşekkür ediyorum öncelikle. ASUS giderayak son şakasını yaptı bana ve galiba anakartı değişeceğim şu anda. 😕
Aynı sorunu yaşayan varsa güncelleme yapayım, 500w Crosair'in PSU'sunu taktım bi şekilde, şuanlık çok ısınsada çalışıyor.
Aynı sorunla karşılaşıyorum sistemi yenilemek istiyorum fakat Power engelliyor nasıl başka bir Power takabildiniz ?

Aynı sorunla karşılaşıyorum sistemi yenilemek istiyorum fakat Power engelliyor nasıl başka bir Power takabildiniz?

Bilgisayarcıya götürdüm, lehim ve bir takım kablo değişimi şeklinde yaptı. Tam olarak ne yaptığını bilemiyorum.
Bilgisayarcıya götürdüm, lehim ve bir takım kablo değişimi şeklinde yaptı. Tam olarak ne yaptığını bilemiyorum.
Aynı sorunla karşılaşıyorum sistemi yenilemek istiyorum fakat Power engelliyor nasıl başka bir Power takabildiniz ?
Aktif kullandığım güç kaynağını da kullandı herhalde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı