"Maalesef com.Android.Settings durdu" hatası

PC'ye ihtiyacın var evet. Stock romu kendin atacaksan bile bir ton araştırma yapman gerek. Sürücü kurulumu, uygun rom dosyası ASUS'un ROM flaslama yazılımına filan birde adımları düzgün uygulaman gerek bu durumda o telefonu yapman çok zor. Servise ver daha makbule geçer.

PC'ye ihtiyacın var evet. Stock romu kendin atacaksan bile bir ton araştırma yapman gerek. Sürücü kurulumu, uygun rom dosyası ASUS'un ROM flaslama yazılımına filan birde adımları düzgün uygulaman gerek bu durumda o telefonu yapman çok zor. Servise ver daha makbule geçer.
Servis çok pahalı. Bir keresinde telefonun WiFi çipi arızalanmıştı. TElefon kafayı yemişti. Kendi kendine yeniden başlatıyordu falan. Adam 250 TL aldı. O yüzden kendim yapabilirsem daha iyi olur.

Bilgisayar bulabilirsen mümkün, YT'de stock rom atan illaki vardır araştırarak kademe kademe helletmen gerek. ASUS telefona daha önce yazılım yüklemedim ama izlemen gereken adımlar temelde aynıdır. Dikkatlice yaparsan sorun çıkmaz.

Servis çok pahalı. Bir keresinde telefonun Wi-Fi çipi arızalanmıştı. Telefon kafayı yemişti. Kendi kendine yeniden başlatıyordu falan. Adam 250 TL aldı. O yüzden kendim yapabilirsem daha iyi olur.

Çözebildin mi acaba? Sorunu ayn sorun bende de var. ASUS ZenFone 6 da hiçbir şey yapamıyorum. Ben de onceden reset attım. Aynı senin gibi aynı bu oldu düzeltebildin mi?

Çözebildin mi acaba? Sorunu ayn sorun bende de var. ASUS ZenFone 6 da hiçbir şey yapamıyorum. Ben de onceden reset attım. Aynı senin gibi aynı bu oldu düzeltebildin mi?

Hayır ama söyle bir şey var ben bilgisayara yeni SSD ve ekran kartı aldım ilk yüklediğimde açılmıştı bir sonraki gün bu hata çıktıyani anlamadım hata neden kaynaklı. hatanın gerçek anlamda sorunu bulabilsek çok iyi olcak

Geri
Yukarı