Mac Kurulum Sonrası Elma Logosunda Takılma

ocbslim

Hectopat
Yer
Lübeck / Almanya
Daha fazla  
Herkese selam.

Arkadaşlar ben makineme Mac kurmak istiyorum iAtkos ML2 sürümünü indirdim.
BIOS ayarladıktan sonra makineyi Usb'den açıyorum, Hdd'i biçimlendiriyorum ve kuruluma geçiyor. 10-15 dk sonra kurulum bitiyor. Ekrana başarıyla kurulmuştur yazısı çıkıyor ve restart atıyor makineye.

İşte bundan sonra sorun ortaya çıkıyor, makine açılıyor Mac'e geçiyor yalnız ekran gri ve elma resmi var yani açılış resmi ve müzik sesi geliyor ama görüntü elma logosunda sürekli dönerek kaliyor. Bekliyorum, 1 saat kadar bekledim ve hala açılmadı.

Nerede hata yaptım anlamadım ikisini de denedim ikisi de kurulumda hata vermedi ama kurulum sonrası ilk ekrandan ileriye gidemedim.

x8BvBn.jpg

eXA1m3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı "-x" kodu ile ana menü'ye ulaşabiliyordum. Genelde ekran kartı sorunu ile ilgili oluyor.

"GraphicsEnabler=No" yaparak deneyiniz bir de.

Rica ederim yardımcı olduysak ne mutlu bize. Bizler burada birbirimize yardımcı olmak için varız bizler Technopat ailesiyiz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı