Mac OS 10.10.4 İnternete Bağlanmama ve Sadece USB'den Çalıştırabilme Sorunsalı

Bende sizin kullandığınızı kullanıyorum. Siz Clover kurduğunuz dan eminmisiniz ismi Clover v2 diyr bir klasor de olur.

1-Masaüstüne ulaştıktan sonra USB belleğe ihtiyacın yok. Çıkarabilirsin sorun olmaz.
2-Clover configurator olarak ilk gösterdiğini kullan, diğeri güncel değil sanırım.
3-USB'yi çıkarıp dediklerimi uygularsan ulaşırsın. Mount edecek sadece HDD kalacağı için sormadan direk orayı mount eder. Open partition ile de açılır.
(Not:Finder tercihlerden sabit diskleri tam olarak göstermesini etkinleştirirsen mount ettiğin zaman masaüstünde ya da dosya yöneticisinde yandaki kısımda NoName'i görürsün. Ama bu şart değil.)
4-Ses konusunda ses kartına uygun kext yüklemen lazım. Hackintosh sistemlerde ses çoğu zaman sorun oluyor ama çözüm de çoğu zaman oluyor. Başlı başına bir konu. O yüzden onun için yeni konu aç.
5-Son gösterdiğin hakkında bir fikrim yok maalesef.

@deleted727
Open partition açılamamasının nedeni Mount partition yapmadığınız için. Mount edilmemiş bir bölümü açamaz.:uyan:

Mount işlemini nasıl yapacağız?

Ve çok garip bir sorunum daha var (Sorunlarım söyle söyle bitmiyor :D). Oyun oynuyorum. Mesela oyunda 10 kere sol tık yapıyorum. İlk 5'ini sağ gerisini de sol tıklamış gibi algılıyor oyun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı