Çözüldü Mac OS Kurulumunda "Yükleme Başarısız Oldu" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Drnkync

Hectopat
Daha fazla  
Aşağıda resimdeki gibi hata alıyorum. Videoyu izleyerek her şeyi düzgün bir şekilde yaptım, fakat kurulum esnasında bitime ''4 dakika'' kala hata veriyor. Yardım edin lütfen.

MZ36nIt.png

gocvWO1.png

Kardeş sistemini nasıl yükledin anlatırmısın ben virtualboxla uğraşıyorum hala :(

Elimde 10.8.2 var.
Ayni sorun bende de var. Bir kac farkli surum denedim hepsi ayni hatayi verdi. Son 3 dakika kala yukleme basarisiz oldu uyarisi. Yalniz ben virtualbox a degil de direct hdd e kurmaya calistim olmadi. Nerede takiliyorum bilmiyorum. Birde inat var kurmadan birakamiyorum. Ne yapacam bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bende birkaç gündür uğraşıyorum. Bende asus 1201n var. İnternette araştırdım mavericks kurulabiliyor. Önce torrentten bir mavericks imajı indirdim, usb bootable hale getirdim ve direkt kurulum yaptım çünkü daha önce iatkos kullanmıştım zira custom yükleme yapabileceğimi sanıyordum fakat hiçbir özelleştirme yapamadan (çünkü seçenek cıkmadı) kurmaya kalktım ve kurulumun sonunda yüklenemedi uyarısı aldım. Mesela indirdiğim torrentte imajın içinde 1201n modeliyle ilgili çeşitli kext,dsdt, s/l/e vs. Dosyalar buldum acaba imajı yazdırdıktan sonra usb belleğin içinde bu dosyalarla ilgili ayarlama yapmam gerekiyor mu? Olmazsa bu sitedeki raw dosyasını indirip öyle denemek istiyorum ama ince ayar yapılması gereken yerler varsa buraya yazabilir misiniz lütfen? Mavericks sürümü 10.9.1

boot.plist dosyasına mı ekleyeceğim yoksa açılışta komut satırına mı?

Tamam teşekkürler, şu an raw dosyasını indiriyorum , bitince onunla dener sonucu buraya yazarım.

Motherboard Name Gigabyte GA-G31M-ES2L v2
CPU Type DualCore Intel Pentium E5300, 2600 MHz (13 x 200)
Instruction Set x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3
ATI Radeon HD 4550
Ram 3Gb
sistemim bu bir kac deneme de basarisiz oldum bu sisteme uygun bir mac os x surumu onerebilirmisiniz lutfen
Not : yurtdisinda yasiyorum klavyem fransizca turkce karakterler yok lutfen ceza vermeyin turkcem de cok iyi degil :)

Drnkync //www.technopat.net/sosyal/konu/mac-os-x-mavericks-10-9-raw-İmajı.39449/ Bunun yanı sıra forumda ve youtube yayınlanan bir çok teknopat rehberi var incele hepsini.

Mikail hocam dart=0 komutunu ekledim yine ayni sorun yani degismedi yukleyici gunlugunu buraya ekliyorum denedigim surum "OS X 10.9 Install USB.raw" yine buradan imag dosyasini kurmustum usb ye.
Shadow un verdigi linkdeki imag i deniyecem indirmeye basladim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı