Mac OS X disk gözükmeme sorunu

Eray Ünal

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ayarlarım aşşağıdaki gibi sorunsuz gözüküyor ama kurulum yapamıyorum.
1.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

Dosya Ekleri

• 3.jpg
    3.jpg
    841,9 KB · Görüntüleme: 156
Diski biçimlendiren lazım. İçinde önemli bilgiler yoksa üst tarafta sil yazması lazım oradan sile tıklayıp biçimlendirmen lazım.

Diski biçimlendiren lazım. İçinde önemli bilgiler yoksa üst tarafta sil yazması lazım oradan sile tıklayıp biçimlendirmen lazım.
Dual boot yapıp kullanacağım için 400 Gblık C'yi 250 GB Windows 10, 150 GB Mac OS olacak şekilde yaptım. Disk izlencesinden HFS formatına dönüştürmeyi düşünüyorum fakat diskler gözükmediği için yapamıyorum.

İlk olarak sistem bilgilerini paylaş.
BIOS Boot ayarlarından UEFI & Legacy yapıp dene.

Boot seçenekleri içinde olması lazım. Bakman lazım. Ayrıca diski HFS olarak Wİndows ortamında Paragon Partition Manager ile de formatlayabilirsin.

6.jpg
Legacy kelimesi buradan başka hiçbiryerde geçmiyor dediğiniz şeyi bulamadım maalesef. Ayrıca Disk Yönetimin'den harf atayıp biçimlendirmek istediğimde şu hatayı aldım.
1.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı