Mac OS X El Capitan RAW dosyasına nasıl AMD kerneli yüklenir ?

Komutları eksik yazıyorsunuz. Deneyerek eklemeler yapmalısınız. Yoksa bu konu uzar gider. Amdfx ile neden başlatmıyorsunuz? /amdfx ile başlatmışsız. Son fotoğrafta GraphicsEnabler=No komutları vs. yok.

Komutları eksik yazıyorsunuz. Deneyerek eklemeler yapmalısınız. Yoksa bu konu uzar gider. Amdfx ile neden başlatmıyorsunuz? Son fotoğrafta cpus=1 GraphicsEnabler=No komutları vs. yok.
İzlediğim video'larda böyle girenler vardı. Şimdi ilk resimde ki komut ile kurdum. Boot ayarını Clover olarak değiştirmiştim şimdi de o arayüz ile karşı karşıyayım :)
50f0aff4a1b3bcbd54e73e35444a5d7a.jpg

91b25108648b944254fcfc9501d34003.jpg

Muhtemelen ses driver'ların da bir sorun var benim. Çünkü yükleme devam ederken hoparlör'den sesler gelmeye başlıyor ve oradan sonra siyah ekran açılıp kapanıyor. Sonra Mouse simgesi dönüyor öylece. Şimdi birdaha ses driver'larını kurmadan deniyorum.

Komutları eksik yazıyorsunuz. Deneyerek eklemeler yapmalısınız. Yoksa bu konu uzar gider. Amdfx ile neden başlatmıyorsunuz? /amdfx ile başlatmışsız. Son fotoğrafta GraphicsEnabler=No komutları vs. yok.
Amdfx ile başlattığım da hiç başlamıyor.
@montezuma hocam yardımınıza ihtiyacım var. Kurulum tamamlanıyor herşey bitiyor ama o ilk boot ekranın dan sonra olan oluyor :(

c68f4fe938e445b97eec22fc51eed6bb.jpg

Kurulumu başlatmıştım siyah ekran ve dönen fare simgesi, yaklaşık 10 dakika devam etti. Ekran tam kapanır gibi oldu fareye dokundum resimdeki görüntü ile karşılaştım. Yani bu nasıl birşey anlamış değilim. Kurulum devam ediyormu belli değil. Kernel ile alakası varmıdır sizce @montezuma. Yani kusura bakmayın belki çok soru soruyorum ama kaç gündür şunu bir kuramadım. Sizde beni anlıyorsunuzdur umarım. Kuranlar nasıl kurmuş bunu ?

Şaşkın durumdayım. Clover ile npci=0x2000 komutunu kullanarak boot ettim. Yaklaşık 30 dakika kadar ekran da hiç bir belirgin işaret yoktu, o uykuya geçeceği zaman ben uyandırdım hepsi bu yani. En son bu resim ile karşılaştım şimdi de burada dönen fare devam ediyor hala :)
39e5a8bcae18e821f3c04571d1b0e63b.jpg

Şaşkın durumdayım. Clover ile npci=0x2000 komutunu kullanarak boot ettim. Yaklaşık 30 dakika kadar ekran da hiç bir belirgin işaret yoktu, o uykuya geçeceği zaman ben uyandırdım hepsi bu yani. En son bu resim ile karşılaştım şimdi de burada dönen fare devam ediyor hala :)
39e5a8bcae18e821f3c04571d1b0e63b.jpg

Monitörün güzelmiş. Modeli nedir ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı