Mac OS X Hackintosh kurmak isteyenlerin dikkatine

Hocam br sorunum var. Vİrtual box ile ml3u yu usb 8 gb flash belleğe retore ettim ve ml3u yu indirdiğim klasörün içindeki restore bootloader ml3u tgz gibi birşey vardı. Onu açtım ve usb ye ( ml3u restore ettiğim yere) restore yani bootloader mi ne oluyorsa tıkladım ama son aşamaya geldiğinde duruyor ilerlemiyor ve bu nedenle boot edemiyorum . Ne yapmalıyım?

Uefi bootloaderli ML3U virtualboxta olmuyor bildiğim kadarıyla, iatkos ML2 yada Niresh 10.8.2 denemelisin..

https://www.technopat.net/forum/mac-os-x/29739-mac-os-x-mountain-lion-10-8-5-usb-imaji.html Şu anda buradakini deneyeceğim. Uefi değil sanırım bu. iatkos l2 var indirilmiş olarak. l2 ile ml2 farkı nedir? Bİr de mac os x mountain lion 10.83 var esd dosyası. Bunu yani 10.8.3 esd dosyasını virtual boxtaki sanal makinam ile usb boot edilebilir bir kurulum flash belleği hazırlayabilirmiyim?

- - - Güncellendi - - -

Şİmdi tekrar bkatım da:

oluyor ve ilerlemiyor.

Bİr dakikadan az yazınca ve ben 10-15 dakika bekledim hatta 20 dakika kadar ve hiç ilerlemedi oradan sonra. O nedenle bir sorayım dedim. Teşekkürler Recep abi.

Evet var. Simdi sabit konunuzdaki 10.8.5 kuruyorum. Harddiskteki herşeyi yedeklerdim. Ve videonuzdaki herşeyi eksiksiz yapmaya calisiyorum. Su anda kurulum basarili. USB sen değil de harddiskte kurduğum yeri actim. Ama siyah ekranda yazılar geliyor ve takiliyor. Resmini sabit konunuza attim. Cep telefonundan gidiyorum eksik yazilar varsa kusura bakmayin.

XT910 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı