Mac OS X için Program tavsiyesi

Adem UYSAL

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Aydın Merkez
Daha fazla  
Meslek
PC EDİTÖR- Personel
Arkadaşlar merhaba. Mac mini (2011 sonu) Mac OS X El Capitan 10.11.4 sürümünü kullanıyorum. Mac dünyasın da yeniyim. Final cut x Pro ve iMovie gibi programlar yüklü. Fakat tahminim doğruysa eğer bu işletim sistemi için güzel programlar vardır. iPhone'daki gibi Tweak (eklenti) bunlara da yükleniyor mu ?

Mesela; üst kısımda ki durum çubuğunda ram, sıcaklık ve hava durumu bilgileri ekleyeceğim eklentiler var mı ? Bazı video'larda görmüştüm daha önce. Bildiğiniz program ve eklentiler varsa paylaşırsanız sevinirim. Bu cihazlar gerçekten kendisini sevdiriyor.

iPhone 6 iOS 9.0.2 JB [emoji41]

iPhone iMac bunlar vizyonları gereği zaten kullanıcıların kullanabileceğim programları uygulamaları yerleşik olarak yüklediğinden dolayı pek fazla bir program ihtiyacın olacağını düşünüyorum kolay gelsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone iMac bunlar vizyonları gereği zaten kullanıcıların kullanabileceğim programları uygulamaları yerleşik olarak yüklediğinden dolayı pek fazla bir program ihtiyacın olacağını düşünüyorum kolay gelsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dediğiniz doğru fakat gene de insan hem merak hem de öğrenip tatmak istiyor bu gibi şeyleri. Gene de ilginiz için teşekkür ederim.

iPhone 6 iOS 9.0.2 JB [emoji41]

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı