Mac OS X için ekran kartı tavsiyesi

recepgokturk

Hectopat
Şu an itibarıyla AMD HD 7870 2gb ekran kartımı saatim daha fazla strese dayanamadım. Bir türlü çift ekran olayını aşamadım çünkü:) Önerebileceğiniz en iyi ekran kartı hangisi maç için tabiki. Çift ekran ve HDMİ sorunu olmayan, Mac ile ve windows ile uyumlu olan kart önerileriniz neler? Yada Gtx650 mi Gtx 660 mi Yada AMD nin hangi serisi? Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Valla tam olarak yazdıklarını anlamadım, HD 7870 ekran kartını sattın, yeni kart almak mı istiyorsun?

HD 7870'i satıp ta GTX 650 Ti veya 660 almak mantıklı değil. HD 7870'in performansını beğenmiyorduysan ve onun için sattıysan, seni tatmin etmesi için en az HD 7950, GTX 760 ve üzeri kartları alman gerek.

7870 tatmin ediyordu hatta canavar gibiydi ama sadece windowsta. Ben hem mac hemde win kurdum ama birtürlü mac de performans alamadım. Fb-rotate eklentisiz çalişmıyordu ve hem monitöre hemde ekrana çift görüntü veremiyordum. Oyun meraklısı degilim sadece iki işletim sistemindede çalışan sorunsuz kart arıyorum. Gtx 650 - gtx 660 yada hd 6000 serisi sorunsuz sanırım nedersiniz? Yada integral intel hd 4000 ilemi devam etmeliyim ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı