Mac Os X Kurulumda Ekran Gelmiyor

Eren176

Hectopat
Yer
Salihli
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Lenovo G500 İ3 3110m işlemcili İntel HD4000 ve AMD 8570M Ekran kartlı bilgisayarıma Mac OS X Mavericks 10.9.2 sürümünü kurmaya çalıştım ve clover ekranonda Enter!a bastıktan sonra yazılar aktı ve ardından ekran siyaha döşüşüp kapandı. GraphicsEnabler ve -x komutlarını denedim ama sonuç alamadım ne yapabilirim. Teşekkürler.

Aynı sorun bende de var. Acer V3-571g laptopumda denedim.Grafik ve -x komutlarını denedim onlarda sonuç vermedi. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siyah ekran sorununu Graphics Injector Menüsünden, Intel inject’i kapatıp, InjectEDID seçeneğini işaretleyip çözdüm sonra missed bluetooth hatası aldım onuda -x ile güvenli modda başlatıp çözdüm ve kurulumu tamamladım ancak bu seferde bilgisayarı hiçbir şekilde internete bağlayamadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Kablosuz bağdaştırıcım: Qualcomm Atheros AR9485WB-EG
Kablolu bağdaştırıcım: Qualcomm Atheros AR8172/8176/8178

Hocam dediğini yaptım Mac'i kurdum ama bu seferde kurulu Mac'i boot ettiğim zaman siyah ekrandan sonra görüntü gelmiyor. Ne yapabilirim ?

İşte her seferinde açabilmek için o kurmak için yaptıklarını yapman lazım yani Graphics Injector Menüsünden, Intel inject’i kapatıp, InjectEDID seçeneğini işaretleyip -x ile güvenli modu etkinleştirmen lazım bunları kayıtlı hale getirme vardır mutlaka ama ben bilmiyorum.

Yardımlarınız için sağ olun. Sonunda açmayı başarabildim ama sadece güvenli modda açabiliyorum ve ethernet bağlı olmasına rağmen interneti görmüyor. -x komutunu kullanmadan açtığım zamanda ise şöyle bir ekranda kalıyor.

2.JPG

Aynen bendede girmiyor internete çok karışık ve sorunlu bişey sadece tecrübe amaçlı farklı bir diske atıp denenebilir bu işletim sistemi sürekli kullanılması imkansız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı