Mac OS X kurulumdan çıkma hatası

Berkegungr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha demin Mac OS X Mavericks kurmaya çalışırken bi hatayla karşılaştım hatanın fotoğrafını çekemiyorum çünkü çok hızlı oluyor. Hata şu:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
++++++++++++++++++++
Oluyor ve PC restart oluyor.
Ne yapmam lazım acil yardım :/

Arkadaşlar flash bellek FAT32 formatındaymıs şimdi onu ntfs'ye çevirdim maverick yazıyorum şu an sizce FAT32'den dolayı mı bu hatayı aldım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen ntfs olur mu yahu? Flash bellekte biçimlendirirken Mac os x extenden jurnaled formatlayacaksın. PC üzerinde transmac ile yazdır.

sizin dediğiniz gibi yaptım ve şimdi mavericks'i usb belleğime yazdırıyorum.İnşallah tekrar böyle bir sorun yaşamam :/

tamam öyle yaptım mac os x günlüklü formatında iatkosuda sanal makine üzerinden yazdırdım bootloaderda attım bios ayarlarınıda yaptım ancak şimdide usbden boot etmiyor

Bootloader attım? Kurdunuz mu? Kurmadıysanız sadece bootloader atmak usb'den boot sağlamaz... Ayrıca makinenizin özelliklerini ayrıntılı olarak yazarsanız daha iyi bilgi ediniriz...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı