Mac OS X Mavericks ekran kartı ve ses kartı sorunu

serdar100

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.Recep abinin hazırladığı hackintosh çok ama çok hoşuma gitti.Bende yapdım.Her şey çok iyi gidiyordu.Ekran kartı ve ses kartı indiremedim.Şu anda ses çalışmıyor.Ekran çözünürlüğümde 1024x768.Ekran kartım AMD Radeon HD 4200.Ses kartım conexant audi.Şimdi ben bunu nasıl kurum.

Arkadaşlar lütfen biri yardım etsin.Şu an ailem bana çok ama çok hırslı.:cry::cry:

Merhaba arkadaşlar.Recep abinin hazırladığı hackintosh çok ama çok hoşuma gitti.Bende yapdım.Her şey çok iyi gidiyordu.Ekran kartı ve ses kartı indiremedim.Şu anda ses çalışmıyor.Ekran çözünürlüğümde 1024x768.Ekran kartım AMD Radeon HD 4200.Ses kartım conexant audi.Şimdi ben bunu nasıl kurum.

Arkadaşlar lütfen biri yardım etsin.Şu an ailem bana çok ama çok hırslı.:cry::cry:

Ses Kartı için VoodoHDA kextlerini kullanabilirsiniz, ekran Kartın içinde şöyle bir yol ile bulabilirsin AMD 4200 Kext çıkan yerlere bak ve bir tanesini indir sonradan kext utility ile kexti kur.

Şimdi ben bu kextleri kursam çalışırmı?Çünki windows 8 keçdimde şu ses ekran kartı yüzünden.

İlgilendiğniz için çok teşekkür ederim.Şimdi ben mac os x mavericks kursam ekran kartı çalışmayacakmı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı