Mac OS X Mavericks USB Olmadan Boot

Onur Pelit

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,
Benim sorum galiba basit bir sorun ama bir türlü çözemedim.
Bilgisayarın özellikleri:

• Asus h 87 plus
  • i5 4670
  • ati 7850 power color pcs 2 gb

Sanal bir mac te unibeast i indirip, appstoredan da Mavericks i indirip, flasla kurulum diskini olusturdum.Boot edip hiç bir hata almadan güzelce işletim sistemini kurdum.Kurulum bitttikten sonra Multibaest ile ddst siz driverları kurdum. Sonra ekrankartı ve wirelessin kextni bulup çalıştırdım. Bu esnada her restartta usb den boot etmek zorunda kaldım. Usb yi çıkarıp boot ettiğimde bilgisayar biosla giriyor, boot hdd gösteriyorum ama tekrar başlatığımda yini biosa giriyor. Usb ile boot ettiğimde ise seçim ekranı geliyor hdd yi seçip güzelce başlatıyorumve sistem sorunsuz çalışyor. Usb siz bir türlü başlatamadım. NE yapabilirim arkadaşlar?

Mac OS X Mavericks

Söylenen gibi programı kurdum yükledim fakat usb nin içindeki clover dosyalarını bulamıyorum. Artık clover da çalışmıyor. Cloverı tekrar tekrar kuruyorum yüklendi diyor ama programı bulamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehberleri okumayıp videoyu izlemediğinden kaynaklanıyor. Diğer konunuzda da USB belleği içinde zaten Clover olmadığı söylendi size ama yine konularınız takip etmediğinizden aynı şeyi burada bir kez daha soruyorsunuz. Size 1 günlük ceza veriyorum. Bu esnada rehberleri bir daha okuyun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı