Mac OS X Mountain lion satın alma

Vazgen

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Mac OS Mountain Lion kurmak istiyorum. Nerden satın alabilirim. Yardım edebilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok sağ ol.

- - - Güncellendi - - -

İyi akşamlar. Recep bey bilgisayarım offisinize getersam gerekli ayarları yapıp ve mac yukleip ucret karşlığna mumkunmu?

Çok sağ ol.

- - - Güncellendi - - -

İyi akşamlar. Recep bey bilgisayarım offisinize getersam gerekli ayarları yapıp ve mac yukleip ucret karşlığna mumkunmu?

Hayır, ücret karşılığı iş yapmıyoruz. Biz bir teknoloji yayınıyız. Teknik servis değiliz. Kabul ederseniz şöyle yapıyoruz:

Mac kurmak garanti olmadığı halde sistemi bırakırsınız ve 2 hafta veya 3 hafta sonra alırsınız. Bu sürede kurabilirsek kurarız. Ama kuramayabiliriz de. Ücret almayız. Rehber yapmak için istiyoruz cihazları.

Merhaba Recep bey. Sorunsuz bir şekilde yüklemeyi yaptım. Yeniden başlattıktan sonra videodaki gibi F8 ile başlattım. Ayarlardan sizin yaptığınız gibi yaptım Boot'U. Sonra logo işareti çıkıyor ve alltaki yuvarlak dönüyor biraz ve duruyor. Açılmıyor, ne yapmam lazım ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı