Mac OS X Rehberi için Teşekkür

Nihat bey önünüzde saygıyla eğiliyorum. Eğer Türkiye'de iseniz size bir HD 7870 hediye etmek istyorum.
Burak bey abartılı iltifatınıza teşekkür ediyorum. Hediyeniz için de ayrıca teşekkür ediyorum. Haftaya İstanbul'da olacağım. Veya istanbul içi kargo adresi de verebilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Burak bey abartılı iltifatınıza teşekkür ediyorum. Hediyeniz için de ayrıca teşekkür ediyorum. Haftaya İstanbul'da olacağım. Veya istanbul içi kargo adresi de verebilirim :)

Kargo adresi verin. HD 7870'i bir başka arkadaşa verdim eğer kabul ederseniz GTS 250 yolayacağım size. GTS 250 olmaz derseniz P67-GD65 anakart da verebilirim :) 7870 için özür dilerim. Ofisteki arkadaşımızın ekran kartı DX11 değilmiş. İsterseniz kasa da verebilirim Aerocool predator. Seçim sizin :) Emeğinizin karşılığını vermek gerek.

Burak bey ince düşünceniz için teşekkür ederim hediyenizi almış kadar oldum. Bilgisayar toplarım diye düşünmüştüm ekran kartını ama masaüstüne de ihtiyacım yok aslında :) Tekrar çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı