Yardımınız için teşekkür ederim

Joey275

Decapat
Daha önceden bu forumda konu açtım. İşte bilgisayarım Windows 8.1 kaldırır mı vs. gibisinden, herkes kaldırır dedi, güvenemedim. Başka forumlara gittim kaldırmaz dediler ama ben kurdum ve buradakiler haklı çıktı. O malum forum sitesinden bayağı konu açtım ve yardımcı oldum insanlara ama oradaki bazı egoistler beni sinirlendirdi ve o forumu bırakıp buraya geldim, teşekkürler Technopat.

Asıl biz teşekkür eder ve uzun yıllar bu forumda bulunmanızı temenni ederiz. Ayrıca burada bilgisi olanlar kimseyi yardımsız bırakmaz.

Bende genel olarak yardım konuları için burayı tercih ediyorum. :D Bir sorunum olduğu zaman burada açıp destek istiyorum. Ki zaten konularıma da bakılırsa hepsi yardım isteme konusu. Bende senin gibi sistem veya bilgisayar hakkındaki sorunlarım için burada konu açmayı tercih ediyorum.

Bu forumdaki kişiler diğer forumlardaki gibi emeksiz girip 15 dakika sonra çıkan insanlar değil bu kitle burada saatlerce emek veren ayrıca kendi sorunlarına çözüm bulan ayrı moderatör arkadaşlar var onlar bizden daha da yoğun duruyorlar forumda gece gündüz herkesin sorunlarını çözüyorlar gerekli kişilerin konularını düzeltiyorlar yani Technopat Sosyal kitlesi bulunduğu ortama emek veriyorlar.

Son düzenleme:
Ben bu foruma çok güveniyorum. Bir yerden satın alacağım zaman veya güvenilir olmadığını bildiğim bir site görürsem, aratma yerine sitenin adını yazıp sonuna ''technopat'' yazıyorum ki Technopat'ta bu site ile ilgili ne yorumlar yapılmış. Eğer kötü yorumlar varsa almıyorum, iyi yorumlar varsa alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı