Mac Pro 2008 İsmi Nasıl 2015 Yapılır?

stpro

Hectopat
Arkadaşlar önce herkese iyi bayramlar diliyorum, gülümseyin ve hep neşeli kalın. Bir merakım var izninizle, hali hazırda El Capitan'ı kurabildik bunun sevincini yaşamaktayım fakat madem bu kadar yaptık, bir de şu oluversin misali bir merakım var. Makinemin modeli "Mac Pro 2008 başı" olarak gözükmekte. Bunu Mac Pro 2015 gibi bir şekilde değiştirebilir miyim? Clover Configuration ya da Multibeast hangisini kullanmalıyım? Ve de ne nasıl yapmalıyım? Teşekkürler.
Ekran Resmi 2016-07-04 19.48.16.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Configplist dosyanı Clover Configurator ile açıp SMBIOS seçeneklerinden sistem kimliğini değiştirebilirsin.
Screen Shot 2016-07-05 at 00.05.07.png

tekrar selamlar, bunu yaptığmda boot etmedi ve açılmadı makine sonra usb ile açıp tekrar yedek EFı boot clover klasörlerimi yerine koyup eski haline getirdim yani bu sihirbaz ikonu ile model değiştirdiğimde, save edip çıkıyorum ama bu defa da usb haricinde boot sırasında makineyi açamama sorunu yaşadım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı