Maç Sonucu: Fenerbahçe 2 - Galatasaray 1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet, maç bu sonuçla sonuçlandı. Neler düşünüyorsunuz?

Lütfen herkes kavga etmeden fikirlerini belli etsin. (İki takımı tutmadığımı da belirtmek isterim.)
İzlediğim en kötü maçlardan biriydi. Tatsızdı. Heyecanlı değildi demiyorum. Tatsızdı. Ben tat almadım.

Son düzenleme:
İzlediğim en kötü maçlardan biriydi. Tatsızdı.
Aslında olaylar harici iyi bir tempo vardı. Neresini beğenmediğinizi belirtirseniz oraya göre konuşabiliriz, genel olarak diyorsanız; olaylar yüzünden haklı olabilirsiniz.

O son dakikalarda Diagne oyuncuyu itti dendi fakat faul verilecek kadar değildi. Koluyla sırtına az dokunmasıyla düşen bir oyuncu görmedim.
Ben de bir kamera açısında ayığının kaydığını gördüm Fenerbahçeli futbolcunun, tartışmaya açık bir pozisyon. Maçta hakemin en zor kararları olduğunu düşünüyorum.
Her mesajda bir tane hahaha var, şaka gibi ortam. : D
Maalesef onu engelleyemiyoruz ama tartışmaya sürükleyecek şeyleri raporlarla halledebiliriz.

Doğru şekilde yancı izlemeyen biri hak verecektir bana. Ben de birini tutuyorum ama ikisi içinde tatlı maç değildi.
Ben iki takımı da tutmuyorum ama rekabet hoşuma gitti, sadece olayların maçı soğutması biraz can sıkıcı oluyor.

Keşke yenilseydik, belki Pereria giderdi..

Keşke yenilseydik, belki Pereria giderdi.
Garip bir istek. Yanlış biliyor olabilirim ama sanırım Ali Koç "yenilsek de hocamızlayız" gibi bir sözde bulunmuştu diye hatırlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı