Mac vs Asus all in one PC?

Mac(27 inç) veya Asus(24 inç)

• Oy verenlerin toplamı
    2

gerkunx

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler,
Bir sorum olacak size. Bir tanıdığım Mac(27 inç) almayı düşünüyor. 7600 TL su an piyasa fiyatı bipara kampanyası ile yaklaşık 1150 bipara gelecek. Yani 6500'e Mac almayı düşünüyor. Ama normalde Türkiye'de olmayan Asus'un 24 inçlik all in one'ı mayısta Türkiye'ye gelecek. Ve o da bu ikisi arasında kaldı. Bir tane macbook pro'su var ve kitap yazıyor kendisi sizce en mantıklı seçim ne olur? Teşekkürler.

Ne amaçla kullanacak? Ona göre değişir bence.
Kitap yazıyor normalde. En büyük etken bu sosyolog, psikolog diyebiliriz. Bunun hakkında kitap yazıyor. Mac'i kolaylık ve virus korumasından istiyor. Asus ise gözüne çarpmış malum bu zamana kadar gelmeyen bir AiO idi.

Ben kitap yazacak olsam iMAC felan uğraşmam. Alırım MacBook onu kullanırım. Hem taşınabilir, hem istediğin yerde yazabilirsin. Kitap yazıyorsa MAC daha iyi olur. Daha uzun süre stabil kalır. Windows'un sağı solu belli olmaz. Bir bakarsın mavi ekran sonra belgeler muallakta. Ben olsam MAC alırdım ekranı felan daha hoş kaliteli duruyor.

Kitap yazıyor normalde. En büyük etken bu sosyolog, psikolog diyebiliriz. Bunun hakkında kitap yazıyor. Mac'i kolaylık ve virus korumasından istiyor. Asus ise gözüne çarpmış malum bu zamana kadar gelmeyen bir AiO idi.

Sanırım mac daha iyi olur arkadaşın için. Kullanımı ona rahat geliyorsa onu almasını tavsiye ederim. Hem Windows'a nazaran daha stabil bir işletim sistemi var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı