Maç yaparken kalp ağrısı

Daha fazla  
Arkadaşlar normalde kalp sorunum yok fakat bugün maç yapıyorduk, genelde küçük sahalarda oynarım bu saha büyüktü ısınmadan oynamaya başladım kalbim sızlıyor kosunca ilk defa bugün oldu kalp sızlamasi. Doktora gidemem bugün sorun olur mu geçici bir şey mi? Ölüm riski var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalp ritim bozukluğu veya benzeri bir kalp sorunu olabilir. Kalp şakaya gelmez. Bir tedbir yada sorun var ise sorunu tespit etmelisin derim.

Bende de var. Aile hekimimiz tedavi ederken kalbimin ritminin düzensiz olduğunu, kardiyolojiye gitmemi söylemişti yıllar önce. Birkaç yıl önce de babam kalp krizi geçirdi.
Aslında gidip görünmem lazım da ömrümün sonuna kadar hap kullanmamı isteyeceklerinden korktuğumdan yıllardır gitmiyorum. Kendim bile hissedebiliyorum kalbimin ritminin düzensiz olduğunu.

Ölüm riski olan bir konuyu şuraya soruyorsunuz ya helal olsun. Hemen acile gidin doktora anlatın olanı. Kalp krizi habercisi bile olabilir.

Arkadaşlar normalde kalp sorunum yok fakat bugün maç yapıyorduk, genelde küçük sahalarda oynarım bu saha büyüktü ısınmadan oynamaya başladım kalbim sızlıyor kosunca ilk defa bugün oldu kalp sızlamasi. Doktora gidemem bugün sorun olur mu geçici bir şey mi? Ölüm riski var mı?

Bazen bende de oluyordu. Sonra geçti takma geç sağlık sorunu değil doktor tanıdığıma sormuştum bir kere.

Yeni konular

Geri
Yukarı