Kalp ağrısı

smurf cat

Femtopat
Daha fazla  
3-4 gündür kalbim de garip bir şey oluyor. Ne olduğunu çözemedim sürekli ola ola ağrıya çevirdi. 1 Ay önce kalp doktoruna gittim fakat bir şey çıkmadı ailemi de ikna edemiyorum ne olabilir yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@smurf cat, o hâlde üstteki arkadaşın dediği gibi bir akrabanızdan rica edemez misiniz? Geç olmadan gitmenizi tavsiye ederim. Belki ciddi bir hastalığınız vardır. Geç kalmadan gitmenizi tavsiye ederim.

Genç yaşta herkese olan şeyden muhtemelen... Bana da oluyordu 16 yaşında vs. Ama kalp ile ilgili de olmayabilir. Kalbin çevresindeki dokulardan kaynaklı olabilir ama çoğu zaman kalp sanılabiliyor. Bir süre göğüs bölgenizi sıcak tutmaya çalışın. Alabildiğine nefes alıp verebildiğiniz kadar verin, acı falan var mı kontrol edin.

Çok büyük ihtimal bir sorun yoktur, çoğu zaman bu anlamsız acı ya da ağrılar korkutucu olsa da gerçekten bir anlamı olmuyor.

Genç yaşta herkese olan şeyden muhtemelen... Bana da oluyordu 16 yaşında vs. Ama kalp ile ilgili de olmayabilir. Kalbin çevresindeki dokulardan kaynaklı olabilir ama çoğu zaman kalp sanılabiliyor. Bir süre göğüs bölgenizi sıcak tutmaya çalışın. Alabildiğine nefes alıp verebildiğiniz kadar verin, acı falan var mı kontrol edin.

Çok büyük ihtimal bir sorun yoktur, çoğu zaman bu anlamsız acı ya da ağrılar korkutucu olsa da gerçekten bir anlamı olmuyor.
Onun için hastaneye gittim ergenlik çağın da meme büyümesinden kaynaklı bi şey fakat bu onun gibi bir ağrı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı