MacBook Air (13 inç, 2017) SSD tavsiyesi

hsnldz

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar,
Air 2017 Model Mac'imin ssd sini yükseltmek istiyorum bununla ilgili bilgi, görüş ve tavsiyelerinizi(marka, performans) rica ediyorum, teşekkür ederim...

Merhaba arkadaşlar,
Air 2017 model Mac'imin SSD'sini yükseltmek istiyorum bununla ilgili bilgi, görüş ve tavsiyelerinizi(marka, performans) rica ediyorum, teşekkür ederim...

Selam,

Air 2017'de nasıldı tam hatırlamıyorum ama araya belki bir M.2 dönüştürücü almanız gerekebilir.
Bunun haricinde ne kadar kapasiteye sahip bir SSD bakıyorsunuz?

O zaman bunu önerebilirim ama dediğim gibi converter gerekiyor mu onu bi kontrol etmeyi unutmayın;

eğer gerekirse bu da converter'ın linki;

O zaman bunu önerebilirim ama dediğim gibi converter gerekiyor mu onu bi kontrol etmeyi unutmayın;

eğer gerekirse bu da converter'ın linki;

Peki şu ürünle fiyat olarak karşılaştırcak olursak okuma yazma hızı çok göz önüne gelir mi?
converter linki sanırım ssd ile aynı atmışsınız.

Butceniz ne kadar?

72AA7028-FCA7-4D41-B7E3-0503AB9B0766.jpeg

Intel Macbook Air'lerde ozel bir PCI arabirimi var, bunun gibi bir donusturucu ile alip NVMe SSD takabilirsiniz.

tamamdır bütçe 1500 e kadar çıkabilirim, iyi bir kampanya denk gelirse farklı üründe değerlendirebilirim, mac'imde yükseltebileceğim tek şey ssd olduğu için çok aşırıya kaçmamak üzere iyi bir ürün almak isterim.

980 Pro, Crucial P3'ü ezer geçer. Crucial P3 iyi bir model değil. Giriş seviye bir ürün o. Sadece okuma yazmaya bakarak SSD alınmaz.
Nelere dikkat etmem gerekiyor ?

Peki şu ürünle fiyat olarak karşılaştıracak olursak okuma yazma hızı çok göz önüne gelir mi?
Converter linki sanırım SSD ile aynı atmışsınız.
980 Pro P3'ten her turlu daha iyi bir SSD fakat taktiginizda tam potansiyelini kullanamazsin.

Onun yerine bunu al hem 1 TB kafan rahat olur.

Geri
Yukarı